eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Po co nam aplikacje mobilne?

  (...) wyłącznie do codziennej komunikacji. Współczesne smartfony bardziej przypominają komputery osobiste, stanowiąc centrum rozrywki, a także załatwiania codziennych, zupełnie przyziemnych spraw, (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Wniosek o zabezpieczenie spadku, poznaj opinie o TaoTao Krakersy orientalne czy przeglądaj oferty pracy z miasta wyszogród.


 • Zmiana pracy ciągle popularna. Niska stopa bezrobocia nie pomaga

  (...) dziś na rynku pracy, to na uwagę zasługuje przede wszystkim historycznie niska rejestrowanego w naszym kraju. U schyłku września wynosiła ona zaledwie 5,1%, co oznacza, że od początku roku (...)

 • Faktura i paragon fiskalny czyli sprzedaż na rzecz rolników

  (...) takie pytanie bardzo często słyszymy z ust sprzedawcy w sklepie. W domyśle fakturę biorą przedsiębiorcy a paragony osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej. W przypadku tych (...)

 • Zmiany w akcyzie od 2020 r.

  (...) formie elektronicznej Jedną z kluczowych zmian mających wpływ na przedsiębiorców jest wprowadzenie ewidencji i deklaracji w formie elektronicznej. W pierwszej kolejności zmiana dotknie dużych (...)

 • Za podatek od darowizny odpowiada obdarowany

  (...) W 1999 r. wnioskodawca z żoną kupili (do majątku prywatnego) od Agencji Własności Rolnej Skarbu Państwa , której nigdy nie uprawiali, dzierżawili ani nie prowadzili działalności rolniczej (...)

 • Ceny mieszkań. Wyróżnia się tylko jedno miasto

  (...) używane mieszkania były o 11,9% droższe niż przed rokiem – wynika z najnowszych danych opublikowanych przez bank centralny. Chodzi o indeks hedoniczny, który uwzględnia nie tylko kwoty, za (...)

 • Przewoźnik pod lupą KREPT

  (...) na stronie internetowej Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego (GITD), Krajowy Rejestr Elektroniczny Przedsiębiorców Transportu Drogowego (KREPT) został powołany do życia nowelizacją (...)

 • Kariera w finansach? Zadbaj o stopień naukowy

  (...) unijnej nie ulega istotnym przemianom – od dekady pracuje w niej niej około 6,6 mln ludzi – o tyle już tego samego nie można powiedzieć o wykształceniu pracowników. Od 2008 do 2018 roku (...)

 • Archicom powiększa ofertę Przylesie Marcelin

  (...) zyskało już kilkuset mieszkańców. W ostatnim jego etapie zaplanowano dwa pięciokondygnacyjne budynki, które staną od strony ulicy Grunwaldzkiej. Znajdzie się w nich miejsce dla 221 mieszkań (...)

 • Emigracja zarobkowa. O wyborze kraju decyduje mapa?

  (...) pod względem wysokości oferowanego pracownikom z Ukrainy wynagrodzenia Polska ciągle nie może konkurować z Niemcami czy Czechami, to jednak mamy coś, co można uznać za kartę przetargową (...)

 • Długi Polaków znowu rosną. 120 mln zł na koncie dwóch osób

  (...) licznik zaległości finansowych Polaków nieco wyhamował. Niestety kolejne trzy miesiące okazały się pod tym względem gorsze. Z najnowszych danych wynika, że pod koniec września całkowite (...)

 • Ile kosztuje taksówka z lotniska do centrum miasta? Słono!

  (...) niż samolot! z lotniska do centrum miasta to bez wątpienia wydatek, który możemy odczuć. Na jakie kwoty należy być przygotowanym? W poszukiwaniu odpowiedzi na to pytanie eksperci KAYAK.pl (...)

 • Delegacja w MSP. Standard czy rzadkość?

  (...) kolejna już odsłona badania cyklicznie realizowanego przez Diners Club Polska. W czasie , do wysyłania pracowników w biznesowe podróże przyznawała się niemal połowa respondentów, dziś (...)

 • Praca za granicą. Dlaczego Holandia?

  (...) Holandii przebywa obecnie około 250 tys. Polaków, w tym 160 tys. osób zarejestrowanych oficjalnie. Jeszcze przed kilkunastu laty statystyki te były pięciokrotnie niższe. Ci z nas, którym choć (...)

 • EUR/USD, USD/JPY i AUD/USD stoją w miejscu

  (...) rozstrzygnięć w porozumieniu Pierwszej Fazy indeksy rynku akcji potrafią notować nowe szczyty, a wskaźniki sentymentu ulegać poprawie. Pozbawione konkretów zapewnienia, że rozmowy trwają i (...)

 • Rada nadzorcza. Dobre praktyki to już konieczność?

  (...) jest częścią składową opracowanego przez Deloitte raportu pt. „Rady nadzorcze w Polsce: funkcje, odpowiedzialności, priorytety.” Opracowanie powstało na bazie pogłębionych wywiadów z (...)

 • Obligacje skarbowe. Papierowy zawrót głowy

  (...) i to przynajmniej pod kilkoma względami – wynika z najnowszych danych Ministerstwa Finansów. Po pierwsze w samym tylko październiku łupem inwestorów padło ponad 19 milionów 719 tysięcy (...)

 • Predator CG437KP - 43-calowy monitor dla graczy

  (...) VESA DisplayHDR 1000, który potwierdza lepszy kontrast i większą dokładność barw. Monitor ma matrycę, która wykorzystuje 90% przestrzeni kolorów DCI-P3, zapewniając głębię i wysokie (...)

 • Jak rosnące ceny mieszkań ograniczają ich dostępność?

  (...) mieszkanie może denerwować fakt, że jeszcze kilka lat temu za podobny lokal zapłaciliby np. o 50 000 zł mniej. Nierzadko mają nadzieję, że może wcześniejszy poziom cen za chwilę powróci (...)

 • Renault Megane GrandCoupe 1.3 TCe Intens

  (...) pozostawia wiele do życzenia. Proporcje są bardzo dobre i trudno do czegokolwiek się przyczepić. Megane GrandCoupe prezentuje się dorośle i nowocześnie zarazem. Motyw przewodni to oczywiście (...)

 • Lock System - Oferuje okucia, akcesoria i wyposażenia do różnych samochodów użytkowych.

  Czytaj więcej: Auto


strony : [ 1 ]
 
19
listopad 2019

listopad 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
29
30
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2928
CHF 3,9113
USD 3,8786
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.