eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • 10 liczb na Międzynarodowy Dzień Druku

  (...) najmniejszego na świecie obrazka, który zdołano wydrukować z użyciem technologii druku atramentowego. Grafika z podobieństwem błazenka była mniejsza niż główka od szpilki, zawierała 256 (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS Z62, poznaj opinie o Dax Sun Balsam do opalania familijny SPF 15 czy przeglądaj oferty pracy z miasta przemków.


 • Liczy się zarządzanie różnorodnością i włączająca kultura organizacyjna

  (...) przeobrażeniom, a wraz z nim zmieniają się również oczekiwania i wymagania zatrudnionych. I tak np. dziś okazuje się, że pracownikom coraz częściej zależy nie tylko na tym, aby firmy (...)

 • Panele fotowoltaiczne vs kolektory słoneczne. Co je różni?

  (...) jest to, że obie te instalacje wykorzystują promienie słoneczne do wytwarzania energii użytkowej - prądu lub ciepła. Doświadczenie pokazuje, że urządzenia te często bywają mylone (...)

 • Czy elektromobilność już wpływa na zachowania konsumentów?

  (...) wstępu warto wyjaśnić, czym właściwie jest . Najkrócej rzecz ujmując, jest to cały szereg zagadnień powiązanych z użytkowaniem pojazdów napędzanych elektrycznie. O tym trendzie słyszeli (...)

 • Kontrola podatkowa a celno-skarbowa

  (...) może ona dotknąć zwykłego podatnika prowadzącego np. . Czym tak naprawdę różnią się oba tryby kontroli i jakie są prawa kontrolowanego podmiotu? Organ kontrolujący prowadzona jest na (...)

 • Usługa agencyjna a limitowanie kosztów w CIT

  (...) współpracują w ramach i nabywają usługi niematerialne lub różnego rodzaju prawa. W związku z tym wśród podatników pojawiła się wątpliwość, czy umowy agencyjne podlegają pod (...)

 • Darowizna udziałów z podatkiem od niezrealizowanych zysków?

  (...) Wnioskodawca – będący polskim rezydentem podatkowym, zamierza przekazać w darowiźnie swojemu małżonkowi posiadane udziały w cypryjskiej spółce (odpowiednik polskiej spółki z o.o.). W (...)

 • Pracownicy z Azji: zatrudnienie wzrosło o połowę

  (...) bieżącego roku wskazują na wydanie przeszło 162 tys. zezwoleń na pracę dla obywateli Ukrainy, co jest wynikiem o niemal połowę lepszym (47 proc.) od osiągniętego w analogicznym okresie rok (...)

 • Ilość pozwoleń na budowę nie wróży krachu

  (...) We wrześniu deweloperzy dość wyraźnie podkręcili wynik nowych budów do poziomu ponad 12,5 tys. mieszkań, co dało rezultat lepszy zarówno r/r jak i m/m odpowiednio o 12 i 14 proc. Wg (...)

 • Przeniesienie konta bankowego w III kw. 2019 r.

  (...) wynika, że w III kwartale br. na przeniesienie konta bankowego za pośrednictwem systemu Ognivo zdecydowało się 11 565 osób. Dla porównania, w tym samym okresie 2018 r. takich wniosków (...)

 • Warszawski rynek powierzchni biurowych w I-III kw. 2019

  (...) nie można odmówić dynamiki. U schyłku września br. podaż powierzchni biurowej w stoicy osiągnęła poziom 5,6 mln mkw. Od początku roku oddano do użytkowania przeszło 142 tys. mkw. biur (...)

 • Rynek pracy: na pracowników przyszłości przygotuj się już teraz

  (...) się od obecnych. Z tego też względu dla firm, które chcą utrzymać konkurencyjną pozycję na i zatrzymywać w swych strukturach talenty, poznanie ich potrzeb i wymagań staje się kwestią o (...)

 • Specjaliści i menedżerowie - rynek pracownika się stabilizuje

  (...) ofert pracy rocznie otrzymują przeciętnie specjaliści i menedżerowie. 55% - odsetek specjalistów, którzy deklarują odczucie poprawy swojej sytuacji zawodowej, z czego większość wskazuje na (...)

 • Koniunktura konsumencka X 2019

  (...) w październiku 2019 r. Bieżący wskaźnik ufności konsumenckiej (BWUK), syntetycznie opisujący obecne tendencje konsumpcji indywidualnej, był o 0,9 p. proc. niższy w stosunku do poprzedniego (...)

 • Czy należy ci się odszkodowanie za opóźniony lot służbowy?

  (...) połączeniu z zataczającą coraz szersze kręgi globalizacją zaowocowały pokaźnym wzrostem ilości połączeń lotniczych, co z kolei w zupełnie naturalny sposób przyczyniło się do wzrostu (...)

 • Więcej aplikacji, więcej kont, więcej haseł, większe ryzyko

  (...) i badanie nawyków konsumentów sprawia, że aplikacje wymagają na ogół stworzenia konta użytkownika. Dla uzyskania dostępu do najbardziej przydatnych czy interesujących nas funkcji, konieczna (...)

 • Zielone Zamienie w Lesznowoli: startuje IV etap

  (...) IV etap osiedla Zielone Zamienie to 176 nowych mieszkań o powierzchni od 35 do 60 mkw. Do każdego z nich należeć będzie balkon lub zielony ogródek. Architektura tej fazy inwestycji będzie (...)

 • Produkty finansowe mają być inkluzywne

  (...) 1000 raportów sporządzonych przez największe instytucje finansowe na świecie oraz 40 publikacji naukowych. Eksperci są przekonani, że zataczająca coraz szersze kręgi cyfryzacja i (...)

 • Funt powinien utrzymać wysokie poziomy

  (...) skuteczniejszy od swojej poprzedniczki Theresy May, gdyż przynajmniej wygrał (przewagą 30 głosów) w Izbie Gmin głosowanie nad ogólnymi założeniami swojej wersji porozumienia o opuszczeniu (...)

 • Antywirusy ESET w nowych wersjach

  (...) na jeszcze szerszą skalę, poprzez wprowadzenie dodatkowej warstwy ochrony bezpośrednio na komputerach użytkowników. Dzięki temu produkty ESET są w stanie znacznie lepiej rozpoznawać nowe (...)

 • OC i AC oczami Polaków

  (...) wyciągnęliśmy z naszego tegorocznego raportu jest fakt, że Polacy poruszają się coraz starszymi autami. Wśród naszych respondentów niemalże 70% zadeklarowało, że posiadany przez nich (...)

 • Ile kosztuje wycieczka do USA?

  (...) oficjalnie już zaprosiły nasz kraj do programu Visa Waiver, co w praktyce oznacza, że już wkrótce . Wiele wskazuje na to, że ten upragniony przez wielu Polaków moment nastąpi na przełomie (...)

 • Harmonogram spłaty zadłużenia pomaga wyjść z długów?

  (...) Zanim przystąpisz do ustalania harmonogramu spłaty zadłużenia, powinieneś w pierwszej kolejności zorientować się, jakie masz możliwości finansowe. Jak się do tego zabrać? Możesz (...)

 • Europa: wydarzenia tygodnia 42/2019

  (...) przed Parlamentem Europejskim jest budżet Wspólnoty. Już w maju 2018 roku Komisja Europejska przedstawiła propozycję budżetu na lata 2021-2027. Jednak już od początku projekt ten napotkał na (...)

 • Monitor gamingowy AOC AG273QX

  (...) o rozdzielczości Quad HD (2560 x 1440 px). Cechuje się odświeżaniem obrazu na poziomie 165 Hz oraz 1 milisekundowym czasem reakcji. Wspiera technologie VESA DisplayHDR 400, LFC (Low Framerate (...)

 • Agroświat - Agroświat - książki o koniach. Księgarnia dla miłośników koni.

  Czytaj więcej: Jeździectwo


strony : [ 1 ] . 2
 
23
październik 2019

październik 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2778
CHF 3,8887
USD 3,8473
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.