eGospodarka.pl

 • Skoda Octavia RS wyróżnia się na drodze

  (...) humorystycznym akcencie, ponieważ to niemała liczba, jak na nadal spokojnego, obszernego i trochę rodzinnego liftbacka. Wersja RS jest o 40 koni mocniejsza niż standardowa odmiana o mocy 180 KM i (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja PIT-28/A, poznaj opinie o Kamis Zioła do drobiu czy przeglądaj oferty pracy z miasta nisko.


 • Polscy producenci gier - obiecująca branża?

  (...) i to nie tylko na naszym rodzimym podwórku, ale również na arenie międzynarodowej. Według szacunków firmy analitycznej Newzoo w 2014 roku przychody tej branży w Polsce wyniosły 389 mln (...)

 • Polski eksport do Holandii rośnie na potęgę

  (...) wartość do Holandii wzrosła o 787,2 mln euro r/r. Tym sposobem Niderlandom udało się podskoczyć o jedną pozycję w zestawieniu najważniejszych odbiorców polskich towarów. Teraz zajmują (...)

 • 7 kroków do zdobycia pracy marzeń

  (...) gdzie pracodawcy coraz chętniej wykorzystują metody bezpośredniego dotarcia do kandydatów, tzw. direct search, warto odpowiednio zaprezentować siebie w serwisach rekrutacyjnych. Obecnie (...)

 • Zbycie mieszkania z podatkiem dochodowym i od darowizny?

  (...) decydują się na wspólny zakup mieszkania na kredyt i to zanim zostaną małżeństwem. Niektórzy w ogóle nie zamierzają zawierać związku małżeńskiego, kiedy decydują się na wspólny (...)

 • VAT-26 z korektą odliczenia podatku naliczonego od samochodu

  (...) VAT od wydatków związanych z czy tzw. kratką, gdy te służą jedynie działalności gospodarczej. Wymaga to jednak zaprowadzenia dodatkowej dokumentacji (w postaci sporządzenia reguł (...)

 • Objęcie udziałów (akcji) w spółce kapitałowej w podatku dochodowym

  (...) za wkład pieniężny Udziały (akcje) w spółce najczęściej obejmowane są w zamian za wkład pieniężny. Przepisy o podatkach dochodowych z objęciem udziałów (akcji) w ten sposób nie (...)

 • Pełna amortyzacja maszyn rolniczych używanych w gospodarstwie

  (...) Wnioskodawca prowadzi działalność gospodarczą w zakresie usług wspomagających produkcję roślinną (na potrzeby podatku dochodowego prowadzi ). Na potrzeby tej działalności wnioskodawca (...)

 • Tęczowy Las: kolejne mieszkania w sprzedaży

  (...) Sprzedaży i Marketingu w Polnord S.A., ceny wprowadzonych do sprzedaży lokali będą rozpoczynać się od 4125 zł brutto za metr kwadratowy. W ramach inwestycji zapewniono kupującym pokaźny (...)

 • Rynek ubezpieczeń: wyniki za I poł. 2015 r. bardzo słabe

  (...) ważniejsze, a Na podstawie danych Polskiej Izby Ubezpieczeń (PIU) można przygotować zestawienie prezentujące wysokość składek oraz odszkodowań w najważniejszych kategoriach i grupach (...)

 • Ferie zimowe 2016: Egipt najtańszy

  (...) turystyce wyjazdowej 1. Nadal niezwykłe rzeczy dzieją się z kursem akcji giełdowego (z rynku ) pośrednika w sprzedaży wycieczek, którym jest Fly.pl. Wpadł on przed dwoma miesiącami w (...)

 • Kto powinien nam wydać paragon i do czego on upoważnia?

  (...) rzecz konsumentów i wydawać klientom paragonów. Zwolnieni z tego obowiązku są m.in. ci sprzedawcy, u których obroty ze sprzedaży na rzecz konsumentów nie przekraczają 40 tys. zł. Warto (...)

 • Nowy Mitsubishi Outlander - premiera w Polsce

  (...) czynienia z liftingiem, a nie nową generacją. Jest on jednak na tyle głęboki, że zmiany widać w bardzo wielu miejscach. W sumie przeprowadzono 100 modyfikacji. Z zewnątrz, auto po kuracji (...)

 • Atrakcyjność inwestycyjna miast na świecie 2015

  (...) ujęciu globalnym dynamika była w poszczególnych regionach dość mocno zróżnicowana. Autorzy raportu zwracają również uwagę na dość duże zmiany w dotychczasowej strukturze przepływów (...)

 • Uchodźcy a rynek pracy: fakty i mity

  (...) Syrii i Afganistanu wzbudza wiele emocji. W debacie publicznej pojawiają się obawy związane ze oraz ryzyko wyłudzania świadczeń socjalnych. Sytuacja osoby posiadającej status jest bardziej (...)

 • Inwestycje w nieruchomości w Europie Śr.: na wzrosty trzeba poczekać

  (...) całkowita wartość transakcji w Europie Środkowej sięgnęła 2,6 miliarda euro. To wynik o 13,5% niższy od osiągniętego w analogicznym okresie roku ubiegłego roku. Prognozy wskazują, że pod (...)

 • EUR/USD - przekroczone wsparcie na 1.12 USD

  (...) Decyzja ws. stóp procentowych październik, stopa referencyjna październik (prognoza 1,50%, poprzednio 1,50%), 05:30 (Australia) - Decyzja RBA ws. stóp procentowych (2,00%, prognoza 2,00% (...)

 • S&P500 - silny opór na 1993 pkt.

  (...) możliwe jest cofnięcie. Na wykresie kontraktów ważne wsparcie znajduje się w rejonie 2080 pkt. Jeśli rynek nie utrzyma się powyżej tego wsparcia możliwe są głębsze spadki. W przeciwnym (...)

 • Rynek walutowy pod wpływem sygnałów z rynku akcji

  (...) zmian na 2 proc., a prezes Stevens i spółka nie wyrażają poważniejszych obaw o spowolnienie w Chinach i Azji Wschodniej. Co więcej, względem ostatniego posiedzenia zdają się być mniej (...)

 • Aktywność fizyczna w wydaniu Polaków

  (...) Niemal jedna trzecia Polaków uprawia sport lub podejmuje inne formy regularnie (co najmniej 3 razy w tygodniu). Podobny jest jednak odsetek osób, które stronią od jakiejkolwiek aktywności (...)

 • Volvo XC90 D5 Inscription = relaks z rodziną

  (...) XC90 zdecydowanie nie przypomina nudnego auta dla podtatusiałego pana z brzuszkiem. Jest świeże, dynamiczne i eleganckie. Prezentuje się dokładnie tak, jak powinien się prezentować drogi SUV (...)

 • Fedde, Reda - Producent mebli kuchennych i ogrodowych oraz domów drewnianych.

  Czytaj więcej: Meble


strony : [ 1 ]
 
6
październik 2015

październik 2015
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
31
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2453
CHF 3,8873
USD 3,7890
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 




O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.

 
Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.