eGospodarka.pl

 • Ryanair popularniejszy niż Wizzair

  (...) stron WWW z rezerwacją oraz stron przewoźników w pierwszym kwartale 2014 roku zwiększyła się o 16 proc. W 2013 roku odwiedzało je średnio 0,99 mln internautów miesięcznie, podczas gdy w (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Wniosek o ustanowienie zarządcy przymusowego, poznaj opinie o Olympus Camedia C-300 Zoom czy przeglądaj oferty pracy z miasta Lipno.


 • PKO BP tworzy bank hipoteczny

  (...) kluczowe zagadnienie dla całego sektora bankowego. W dużej mierze długoterminowe kredyty hipoteczne finansowane są krótkoterminowymi depozytami. Finansowanie listami zastawnymi w Polsce (...)

 • Spożycie alkoholu na urlopie: Polska w TOP 10

  (...) daje Polakom dziesiąte miejsce w rankingu urlopowiczów z Europy pod względem spożycia . Jednak to Polacy stanowią największą grupę pijących bardzo dużo, spożywających ponad 10 szklanek na (...)

 • Ekskluzywny Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD Overland Summit

  (...) lat temu przejęli Jeepa wraz z dobrodziejstwem inwentarza od razu zabrali się za cywilizowanie zamorskiego troglodyty. Bo czego jak czego, ale europejskiego sznytu temu autu baaaaardzo brakowało (...)

 • EUR/USD – czas na trwalsze odbicie

  (...) - Indeks zaufania konsumentów GfK, wrzesień (8,6, prognoza 9,0, poprzednio 9,0), 08:45 (Francja) - Indeks zaufania biznesu, sierpień (prognoza 96, poprzednio 97), 13:00 (Turcja) - Decyzja ws (...)

 • Drukarki atramentowe Canon MAXIFY dla małych firm

  (...) z nowej linii MAXIFY wyróżniają się dużą wytrzymałością. MB2050 i MB2350 wspomagają pracę biur domowych dzięki możliwości wydruku do 1000 stron miesięcznie, podczas gdy modele MB5050 (...)

 • Samochód ciężarowy: odliczenie VAT gdy spóźnione badanie techniczne

  (...) podatku od towarów i usług, obowiązującą od 01 kwietnia 2014 r. pełne prawo do odliczenia VAT czy to od samego o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 tony, czy też (...)

 • Zmiana proporcji udziałów spółki osobowej: podatek dochodowy wspólnika

  (...) prawnej, co z kolei skutkuje tym, że na gruncie od osób fizycznych (dalej updof) podatnikami są wspólnicy takiej spółki a nie ona sama. Przychody z udziału w spółce niebędącej osobą (...)

 • Oprocentowanie kredytów nie będzie spadać wiecznie

  (...) stopy procentowe Narodowego Banku Polskiego znajdują się na rekordowo niskim poziomie 2,5 proc. już od roku, a cykl ich obniżania rozpoczął się ponad dwa lata temu. Co więcej, rozwój (...)

 • Remont mieszkania dziecka nie zwolni z podatku dochodowego

  (...) Rodzice wnioskodawcy byli właścicielami małego gospodarstwa wraz z budynkiem mieszkalnym. W roku 1996 r. zmarł ojciec. po nim dziedziczyli: matka (4/16), wnioskodawca i jego trzech braci (każdy (...)

 • Trojan IcoScript atakuje system Windows

  (...) webmail bardzo rzadko jest blokowany przez administratorów w sieciach firmowych. Stąd trojan jest w stanie otrzymywać komendy i wykonywać polecenia hakerów bez nadmiernego zwracania na siebie (...)

 • Nawigacja Blaupunkt TravelPilot 52 EU LMU

  (...) wyposażony jest w 5” ekran dotykowy o rozdzielczości 800x480. posiada zestaw głośnomówiący Bluetooth z wbudowanym mikrofonem, co jest szczególnie ważne przy konieczności prowadzenia (...)

 • Sezon wyników na GPW

  (...) nie mogli na rozpoczęciu sesji obrać wyraźnego kierunku. Z jednej strony Prezydent Rosji twierdzi, iż dokonano pozytywnego kroku w relacjach rosyjsko-ukraińskich, z drugiej docierają do nas (...)

 • Eurodolar odbił do 1,3180

  (...) w zbyt wiele publikacji makroekonomicznych. Nieco więcej emocji powinny przynieść kolejne dni, ponieważ jutro opublikowane zostanie PKB z USA, natomiast w piątek inflacja ze strefy euro. W (...)

 • Lokaty i konta oszczędnościowe: realne zyski VIII 2014

  (...) można się spodziewać realnego zysku na poziomie 1,01 proc., czyli więcej niż miesiąc temu, kiedy wartość wskaźnika IRO sięgała 0,89 proc. O jego wzroście zadecydowała niższa prognoza (...)

 • Tester oprogramowania: zawód z przyszłością?

  (...) zawodowych korzystamy z urządzeń IT – komputerów osobistych, smartfonów, tabletów i oczywiście z dobrodziejstw Internetu. Pod przyjaznym dla nas wyglądem ekranu kryje się oprogramowanie (...)

 • Kantor internetowy: jak ocenić, czy jest bezpieczny?

  (...) uwagę, wybierając kantor internetowy? Tomasz Górski z serwisów Internetowykantor.pl i Walutomat przytacza 7 aspektów, które warto przeanalizować zanim dokonamy pierwszej transakcji wymiany (...)

 • Maczeta: cyberprzestępczość wycelowana w Amerykę Łacińską

  (...) kampanii są proste, efekt świadczy o dużej skuteczności Maczety. Wygląda na to, że cyberprzestępcy w Ameryce Łacińskiej stosują znane na całym świecie techniki wykorzystywane w (...)

 • Wyniki przedsiębiorstw niefinansowych I-VI 2014

  (...) jak i koszty ich uzyskania były o 2,5% wyższe od osiągniętych przed rokiem. W rezultacie wskaźnik poziomu kosztów pozostał na takim samym poziomie jak rok wcześniej (95,3%). Przychody ze (...)

 • Gdzie po kredyt gotówkowy na wyprawkę szkolną?

  (...) zbliża się koniec wakacji i początek roku szkolnego. Dla dzieci i młodzieży oznacza to koniec „laby”. Rodzicom zaś okres ten kojarzy się przede wszystkim z jedną rzeczą – wydatkami (...)

 • Kupno mieszkania: nie ignoruj głosu serca

  (...) decyzja finansowa w życiu. Nic więc dziwnego, że sam proces poszukiwania odpowiedniej nieruchomości trwa często kilka miesięcy. Jak już znajdziemy kompromis pomiędzy możliwościami (...)

 • Które obligacje skarbowe wybrać?

  (...) ma do wyboru 4 rodzaje . Są to papiery: 2-letnie (DOS), 3- letnie (TOZ), 4- letnie (COI) oraz 10-letnie (EDO). Posiadają one wspólne korzyści, takie jak atrakcyjny zysk, przy pełnym (...)

 • WIG20 dostanie wsparcie

  (...) niepewności i zbierania sił, WIG20 ruszył odważnie w górę, torując sobie drogę do 2500 punktów. Pomógł mu w tym nieoczekiwanie sektor surowcowo-paliwowy, czyli dynamicznie odreagowujące (...)

 • Inwestowanie w fundusze a deflacja

  (...) do roku poziomu cen w koszyku dóbr i usług konsumpcyjnych Głównego Urzędu Statystycznego, jest wydarzeniem w wolnej Polsce bez precedensu. Spadek ten co prawda jest minimalny, bo wyniósł (...)

 • Spółka MIRBUD S.A. debiutuje na Catalyst

  (...) S.A. działa w od 1988 r. Obecnie jest jednym z największych przedsiebiorstw budowlanych w Polsce, pochwalić może się liczbą 280 zrealizowanych projektów inwestycyjnych w zakresie (...)

 • Pol-skone.Sp. z o.o. - Producent drzwi wewnątrzlokalowych, wejściowych, technicznych oraz okien drewnianych. Lublin.

  Czytaj więcej: Drzwi i okna


strony : [ 1 ] . 2
 
27
sierpień 2014

sierpień 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1880
CHF 3,4690
USD 3,1764
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.