eGospodarka.pl

 • Dobre nastroje na GPW

  (...) w dość spokojnej atmosferze, poniekąd z racji niewielkiej ilości odczytów makroekonomicznych. Nastrojów nie popsuło kolejne spotkanie Eurogrupy, które nie przyniosło rozstrzygnięcia w (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument PL-RM 101, poznaj opinie o Benus Chlebek PIZZA czy przeglądaj oferty pracy z miasta Radomsko.


 • WIG20 wciąż przy szczycie

  (...) segmencie największych warszawskich spółek, nie stanowiła żadnej przeszkody w kontynuacji marszu w górę. Rozpoczął się on po trwających zaledwie godzinę wahaniach i bez trudu doprowadził (...)

 • Spółki giełdowe liczą na świąteczne zakupy

  (...) spółek notowanych na warszawskiej giełdzie. Na efekty z tym związane liczą także inwestorzy, zarówno ci, posiadający ich akcje, jak i poszukujący możliwości zarobku. Zakres tych (...)

 • Notebook ASUS UX51

  (...) ASUS UX51 VZ cechuje się smukłością i atrakcyjnym industrialnym designem. wykonano z materiałów najwyższej jakości, dbając o każdy szczegół. Obudowę wykończono aluminium. 15,6-calowy (...)

 • Sektor TSL a trendy HR

  (...) HR w sektorze Transport Spedycja Logistyka” miało na celu poznanie obecnej sytuacji oraz planów firm działających w tym ważnym dla gospodarki sektorze: największych wyzwań, kierunku rozwoju (...)

 • Kupno mieszkania raczej bez pośpiechu

  (...) przeprowadzonego przez portal nieruchomości domy.pl tylko co piąty klient poszukujący mieszkań zamierza doprowadzić do zawarcia transakcji kupna w ciągu miesiąca, a więc jeszcze tym roku. W (...)

 • Obligacje skarbowe - oferta XII 2012

  (...) także w grudniu, emitowane będą cztery rodzaje obligacji detalicznych Skarbu Państwa. Trzy z nich – dwuletnie, trzyletnie i dziesięcioletnie – będą miały obniżone oprocentowanie w (...)

 • Najlepsi pracodawcy CEE 2012

  (...) wysokim zaangażowaniem pracowników a wysokimi wynikami biznesowymi. Regionu CEE:. Osiągają lepsze wyniki finansowe (108% zrealizowanego celu EBITDA w porównaniu do 93% realizacji celu w (...)

 • Wyniki spółek giełdowych III kw. 2012

  (...) finansowych polskich spółek giełdowych za trzeci kwartał 2012 r. Zagregowany wynik netto przedsiębiorstw notowanych na warszawskim parkiecie za okres od lipca do września okazał się o 200 mln (...)

 • Rejestracja domeny .eu: konieczna siedziba na terenie UE

  (...) Rady Unii Europejskiej oraz Komisji Europejskiej, od końca 2005 roku rozpoczęto rejestrację internetowych nazw domen jako Domen Najwyższego Poziomu z końcówką .eu. W okresie pierwszych (...)

 • Kurs EUR/USD zbliża się do maksimów na poziomie 1,3080

  (...) naszych partnerów handlowych szczególnie martwi słabość konsumpcji prywatnej, która dotychczas była przecież motorem napędowym polskiej gospodarki. Uważamy jednak, że w Radzie przeważy (...)

 • Rekordowo wysokie poziomy na rynkach akcji

  (...) zaczęły umiarkowanie odważnie. Po wzroście wskaźnika PMI, sygnalizującym szanse na poprawę w chińskiej gospodarce, zaczęły badać grunt pod zwyżkę. Po kilku godzinach dreptania kilka (...)

 • Test kluczowych poziomów na GPW

  (...) o 0,9 proc. przy średnich, choć niezłych, jak na poniedziałek obrotach, wynoszących 519 mln zł. Na tle innych europejskich parkietów znów wypadliśmy lepiej. Francuski indeks CAC40 rósł (...)

 • Słabe dane makroekonomiczne z USA i klif fiskalny popsuły nastroje

  (...) Grecji i Hiszpanii. Nieoczekiwanie jednak cios przyszedł z USA. Najpierw fatalny odczyt indeksu ISM dla przemysłu, a później powrót obaw o klif fiskalny pogorszyły nastroje. Dlatego też we (...)

 • Debiut Orphée SA na NewConnect

  (...) z sektora ochrony zdrowia z siedzibą w Genewie, jest pierwszym szwajcarskim emitentem, który zadebiutował na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Po tym debiucie na obu rynkach akcji (...)

 • Wzrost wydatków w sektorze budowlanym w USA

  (...) do ponad 1,21 franka szwajcarskiego przez 3 ostatnie sesje to kolejny w ostatnich miesiącach przypadek, kiedy szwajcarska waluta znacząco oddala się od parytetu wyznaczonego przez tamtejszy bank (...)

 • Jak lojalni są polscy pracownicy?

  (...) we wrześniu 2012 roku wśród użytkowników GoldenLine, uznało, że w przypadku otrzymania atrakcyjnej propozycji zatrudnienia ze strony innej firmy zdecydowanie rozważyłoby zmianę miejsca (...)

 • Zmienne nastroje na rynkach finansowych

  (...) utrzymują się poniżej istotnej bariery 50pkt. oddzielającej wzrost od spowolnienia. Rozczarowały również dane, jakie napłynęły z USA. Indeks ISM, będący odpowiednikiem europejskiego (...)

 • Jak obniżyć rachunki za wodę?

  (...) za 2011 rok, średnie zużycie wody w w przeliczeniu na jednego mieszkańca, wynosiło w polskich miastach blisko 100 l dziennie. W skali roku daje to ok. 37 m3. Zgodnie z informacjami (...)

 • Zaliczka na podatek dochodowy 2013 od firmy

  (...) w trakcie roku zaliczek na od dochodu z prowadzonej firmy, a po jego zakończeniu do ich rozliczenia w zeznaniu rocznym. Zasadą jest, że zaliczki takie wpłaca się za okresy miesięczne w (...)

 • Sprzedaż wysyłkowa: rozliczenie VAT w Polsce

  (...) mieszka w innym państwie członkowskim (lub innemu podmiotowi, który nie rozlicza -u z tytułu wewnątrzwspólnotowego nabycia), który znajduje się w innym państwie członkowskim Unii (...)

 • Towary z SSE: sprzedaż poza strefą a podatek dochodowy

  (...) Wnioskodawca jest wspólnikiem P. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Spółka prowadzi działalność w . W przyszłości planowane jest wynajęcie nieruchomości (...)

 • Ubóstwo w Polsce 2012

  (...) pod względem dochodowym uznano te gospodarstwa domowe, w których miesięczny dochód, jakim dysponowało gospodarstwo (w ciągu 12 miesięcy poprzedzających badanie) był niższy od wartości (...)

 • Słaby odczyt indeksu ISM spycha indeksy pod kreskę

  (...) pod kreską. Dow Jones stracił 0,46%, a S&P 500 oraz Nasdaq spadły odpowiednio o 0,47% i 0,33%. Odczyt indeksu ISM okazał się słabszy od prognoz. Analitycy spodziewali się, że wyniesie 51,2 (...)

 • Jaguar XFR-S

  (...) z jednostki ETO (Engineered To Order), działu Rozwoju Produktu powstała najbardziej elastyczna, sportowa oraz wydajna wersja wielokrotnie nagradzanej i uznanej limuzyny Jaguara XF. Nowy Jaguar (...)

 • HOSSA Zakład Inżynierii Sanitarnej i Elektrycznej - Zakład inżynierii sanitarnej i slektrycznej w dziedzinie urządzeń i instalacji specjalistycznych - przemysłowych.

  Czytaj więcej: Elektroenergetyka


strony : [ 1 ] . 2
 
4
grudzień 2012

grudzień 2012
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1273
CHF 3,4010
USD 3,1575
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.