eGospodarka.pl

 • Notowania giełdowe bez istotnych zmian

  (...) był śladowy, bo na całym rynku wyniósł niewiele ponad 750 mln złotych. Optymistyczny początek kiedy WIG20 rósł o 0,5 proc. był najwyższym dziennych notowań. Po nim indeks zszedł do (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja VAT-UE/B, poznaj opinie o PIĄTNICA Płatki owsiane górskie czy przeglądaj oferty pracy z miasta Krzeszowice.


 • MFW: wysokie ceny energii nie stanowią zagrożenia

  (...) dolar i jen po wiadomości o kolejnym w ciągu ostatnich dni trzęsieniu ziemi w Japonii i zagrożeniu tsunami. Wcześniej inwestorzy z rynków surowcowych wykorzystali zawieszenie działań (...)

 • Kurs EUR/USD - mała zmienność

  (...) był brak istotnych publikacji makroekonomicznych zaplanowanych na dziś. Kurs EUR/USD przez pierwsze godziny handlu oscylował wokół poziomu 1,4460. Po godzinie 13:00 euro zaczęło tracić w (...)

 • GPW: notowania WIG20 wzrosły o 0,17%

  (...) próbowały zatrzeć fatalne wrażenie po przecenie z końcówki piątkowej sesji. Wyraźnie jednak brakowało im sił, a otoczenie rynkowe wzrostom nie sprzyjało. WIG20 na otwarciu zyskiwał 0,5 (...)

 • Ceny ropy i sezon wyników kwartalnych

  (...) korytarza dla pomocy humanitarnej i podjęcie rozmów przez strony konfliktu. Przedstawiciele libijskich powstańców zapowiedzieli przeanalizowanie przedstawionego planu. Doniesienie z Libii są (...)

 • Portugalia wystąpiła o pomoc finansową

  (...) powyżej pięciu krajów, decydenci polityki monetarnej postanowili zwiększyć koszt pieniądza. Najpierw, we wtorek, na taki krok zdecydowała się Rada Polityki Pieniężnej w Polsce, a dwa dni (...)

 • Zadłużenie Polaków w II 2011

  (...) kilku miesięcy skurczyła się pula nieregularnych kredytów przedsiębiorstw. Ubyło ich 229 mln zł. Gospodarstwa domowe powiększyły swój zły dług jedynie o 87 mln zł. W efekcie na koniec (...)

 • Ubezpieczenie zdrowotne członka rodziny - studenta

  (...) jest studentką. Została zgłoszona przez naszą firmę do ubezpieczenia zdrowotnego jako członek rodziny tego pracownika. Czy po ukończeniu 26 lat będziemy musieli ją wyrejestrować? Z jakiego (...)

 • Kodeks postępowania administracyjnego: nowelizacja

  (...) jest wprowadzenie, obok dotychczas istniejącej możliwości skarżenia bezczynności organów administracji publicznej, możliwości skarżenia prowadzenia przez organy administracji publicznej (...)

 • Półkowe: koszty podatkowe i odliczenie VAT

  (...) opłat półkowych wypowiedział się Sąd Najwyższy w wyroku z dnia 26 stycznia 2006r., II CK 378/05, w którym orzekł, iż zastrzeganie dodatkowych opłat przez przedsiębiorcę handlowego za (...)

 • Samochód ciężarowy: zaświadczenia a amortyzacja

  (...) o podatku dochodowym od osób fizycznych (dalej updof) mówi, że podatnicy, w roku podatkowym, w którym rozpoczęli prowadzenie działalności gospodarczej oraz mali podatnicy, mogą dokonywać (...)

 • Faktura VAT RR: odliczenie podatku

  (...) dostawy produktów rolnych na rzecz czynnego podatnika VAT, przysługuje zryczałtowany zwrot podatku z tytułu nabywania niektórych środków produkcji dla rolnictwa opodatkowanych tym podatkiem (...)

 • Rachunki papierów wartościowych III 2011

  (...) którym rosła liczba rachunków maklerskich. Od początku 2011 roku ich liczba zwiększyła się już o 11,4 tysiąca. W ujęciu liczbowym najwyższy miesięczny wzrost liczby rachunków zanotował (...)

 • Co to jest umowa sprzedaży?

  (...) w „klasycznym” sklepie, umowa taka od razu zostanie zrealizowana: Ty wskazujesz towar, który powinien być opatrzony ceną, a więc wiadomo, jaki towar i po jakiej cenie chcesz kupić, a (...)

 • Adobe Creative Suite 5.5 Design Premium i Standard

  (...) zawiera w sobie nowe, wydajniejsze wersje produktów Adobe InDesign, Adobe Dreamweaver, Adobe Flash Professional i Adobe Flash Catalyst, a także Adobe Acrobat X Pro, Adobe Illustrator CS5, Adobe (...)

 • Centra Handlowe M1 w rozbudowie

  (...) Metro Group Asset Management na rok 2011 jest rozbudowa istniejących obiektów handlowych. W oparciu o analizę rynku i w celu zwiększenia wartości nieruchomości, firma zdecydowała się (...)

 • Licencja na taksówkę - koniec z limitami

  (...) gmin i Rada m.st. Warszawy określały - najpóźniej do 30 listopada każdego roku - liczbę nowych licencji przeznaczonych do wydania na przyszły rok kalendarzowy. Jednocześnie, niedotrzymanie (...)

 • Ceny transakcyjne nieruchomości III 2011

  (...) cen transakcyjnych, po spadku o 0,77 proc. w stosunku miesięcznym i o 2,75 proc. w rocznym, wyniosła 877,61 pkt. Jest to drugi najniższy odczyt naszego wskaźnika, zanotowany w ponad trzyletniej (...)

 • Sektor budowlany w Niemczech - rekordowy optymizm

  (...) tłumaczy w zakresie powodów dla których emerging markets były tak mocne na przełomie marca i kwietnia. Dla globalnych funduszy akcji z rynków wschodzących tydzień zakończony 6 kwietnia był (...)

 • Rynek instrumentów pochodnych notuje wyższe obroty

  (...) widać większą niż poprzednio aktywność inwestorów na warszawskim rynku instrumentów pochodnych. Co prawda wzmożony handel pochodnymi miał miejsce także w pierwszych trzech miesiącach 2010 (...)

 • Rynki finansowe czekają na dane o inflacji

  (...) spędził tuż poniżej szczytu hossy z połowy lutego, ale po raz kolejny inwestorzy nie ryzykowali ataku na ten poziom. Zamiast tego zdecydowali się na sprzedaż akcji, ponieważ do końca (...)

 • Wynagrodzenia informatyków II 2011

  (...) to głównie młodzi specjaliści (mający średnio 29 lat). Najczęściej pracują jako programiści, przedstawiciele techniczno-handlowi lub serwisanci czy konsultanci. Niestety, na takich (...)

 • Rekordy hossy na giełdzie w Warszawie

  (...) z ciekawym zjawiskiem. Jeśli spojrzymy na dzienne wykresy WIG20 i S&P500, zobaczymy obrazki podobne niemal jak dwie krople wody. Zgadzają się w sporym przybliżeniu nie tylko następujące po (...)

 • Land Rover Evoque - ceny w Polsce

  (...) zarówno w wersji coupe, jak i 5-drzwiowej. Range Rover Evoque posiada gamę silników z turbodoładowaniem – najnowocześniejszych jednostek benzynowych i wysokoprężnych. Modele benzynowe (...)

 • Visa: 100 mln euro na płatności bezgotówkowe

  (...) Visa Europe, Peter Ayliffe, powiedział: „W Europie jesteśmy świadkami dwucyfrowego wzrostu wskaźników ilustrujących korzystanie z kart płatniczych Visa – zwłaszcza debetowych (...)

 • Energo-Inwest-Broker SA - Ogólnopolski branżowy broker ubezpieczeniowy z centralą w Toruniu.

  Czytaj więcej: Brokerzy


strony : [ 1 ] . 2
 
11
kwiecień 2011

kwiecień 2011
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
29
30
 

Waluta Kurs ( PLN )
EUR 3,9758
CHF 3,0284
USD 2,7501
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.