eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Rynek długu - spadek rentowności obligacji

  (...) rynków akcji w Chinach i Hong Kongu, we wtorek inwestorzy na europejskich giełdach nie znaleźli wystarczających argumentów do przerwania korekty. Wprawdzie na rynku paliwowym ropa naftowa po (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Faktura końcowa VAT, poznaj opinie o Paso Plecak szkolny Muppety DMP440K czy przeglądaj oferty pracy z miasta Drawsko Pomorskie.


 • Kurs EUR/USD powraca w okolice 1,37

  (...) godziną euro stawało się coraz mocniejsze. Ostatecznie silny impuls wzrostowy zapoczątkowany na w godzinach rannych doprowadził eurodolara do poziomu wczorajszych szczytów. Popołudniu kurs (...)

 • GPW: notowania WIG20 spadły o 0,3%

  (...) wtorek znów wyróżniał się siłą na tle mocno zniżkujących giełd europejskich. Tym razem nie był jednak tak oryginalny jak dzień wcześniej i kierował się wskazówkami płynącymi z (...)

 • Komunikacja w biznesie: procedura rozwiązywania problemów

  (...) sześć etapów: (1) definicja problemu; (2) jego badanie i analiza; (3) ustalenie listy kryteriów; (4) utworzenie listy możliwych rozwiązań; (5) ocena każdej opcji; (6) wybór najlepszego (...)

 • Wybór rady nadzorczej w drodze głosowania grupami

  (...) nadzorczej w drodze głosowania oddzielnymi grupami może złożyć akcjonariusz reprezentujący co najmniej jedną piątą kapitału zakładowego. W przypadku, gdy władze spółki zwołały już (...)

 • Internet w Polsce 2010

  (...) z Internetu to w 2010 roku 72 proc. ankietowanych deklarowało, że korzystało z niego codziennie lub prawie codziennie, a 19,1 proc. kilka razy w tygodniu. Biorąc pod uwagę okres korzystania z (...)

 • Rekomendacja T nie dla wszystkich

  (...) instytucji najhojniejszy okazał się Bank BGŻ. Przykładowej warszawskiej rodzinie pożyczy niemal 75 proc. jej miesięcznych dochodów. A przypomnijmy, że według rekomendacji T zobowiązania (...)

 • Ulga na Internet: jak dokumentować?

  (...) dokumentujące wydatki poniesione na użytkowanie sieci Internet w roku 2010 uległy zniszczeniu. W związku z tym podatnik wystąpił do dostawcy tych usług o ich duplikaty, które ten wystawił (...)

 • Przeniesienie środka trwałego: amortyzacja

  (...) należy pamiętać o postanowieniach zawartych w art. 22g ust. 11 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych (dalej updof). Przepis ten mówi, że w razie gdy składnik majątku stanowi (...)

 • Rozliczenie pracownika za 2010 r. na PIT-40

  (...) r. Andrzeja Kowalskiego zatrudnionego na umowę o pracę w okresie od 1 lipca do 31 grudnia 2010 r. Pracownik nie korzystał z podwyższonych kosztów uzyskania przychodów, a zatem koszty (...)

 • Jak dobrze zainwestować w mieszkanie na wynajem?

  (...) parę o lokalizacji Lokalizacja jest tu najistotniejszym czynnikiem. Od niej, w bardzo dużej mierze, będzie zależeć wysokość czynszu najmu oraz zainteresowanie potencjalnych najemców &#8211 (...)

 • Kupno samochodu: czym się kierować?

  (...) jedynie czynniki finansowe. Oprócz wymogów takich jak małe zużycie paliwa czy dostępność części zamiennych, coraz większe znaczenie przy wyborze auta ma wyposażenie. Przed rozpoczęciem (...)

 • Tablet HANNSpad

  (...) calowy wielodotykowy ekran 16:9, który zapewnia dobry komfort bezprzewodowego przeglądania Internetu i korzystania z zainstalowanych aplikacji, m.in. poczty elektronicznej, komunikatorów (...)

 • O czym pamiętać starając się o kredyt hipoteczny?

  (...) kredyty hipoteczne, często przychodzą do doradcy lub banku już po części rozeznane w obowiązujących procedurach. Jednak rzadko zdarza się, żeby klient był przygotowany na wszystko, czego (...)

 • Rozmowa kwalifikacyjna - mowa ciała rekrutera

  (...) ważny nośnik informacji. Wiedzą o tym rekruterzy i dlatego wnikliwie obserwują twoje zachowanie i gesty podczas spotkania rekrutacyjnego. Ty jednak również możesz obserwować zachowanie (...)

 • Kurs złotego traci na wartości

  (...) dziś w okolicach otwarcia rynków w Europie do poziomu 1,3540. Rosnące napięcie na Bliskim Wschodzie przekłada się na wzrost zainteresowania bezpiecznymi aktywami, o czym świadczy umacniający (...)

 • Rynek walutowy - ograniczony handel

  (...) na Bliskim Wschodzie. Kurs EURUSD nie oddalił się jednak znacząco od poziomu 1.37, gdyż wspólną walutę wspierały dobre dane fundamentalne ze strefy euro, a także jastrzębie wypowiedzi (...)

 • Jak korzystać z sieci Wi-Fi?

  (...) Wakefield Research przeprowadziła badania na zlecenie the Wi-Fi Alliance, niezależnej organizacji non-profit zajmującej się bezpieczeństwem sieci bezprzewodowych. Badania miały na celu (...)

 • Rynki akcji - wyraźne pogorszenie nastrojów

  (...) w tym roku – okazała się sytuacja w Afryce Płn., tym razem w Libii. Powrót handlu na Wall Street zweryfikuje jednak ten poniedziałkowy ruch, dając wskazówki również inwestorom w (...)

 • Rewolta w Libii podbija ceny towarów, uderzy w ceny akcji

  (...) gospodarczym, które wskazują na trwające ożywienie gospodarcze, czy poddać się obawom, że przyszłość nie będzie już tak korzystna. Tym razem te obawy stymuluje rewolta w Libii, która (...)

 • Agencje pracy tymczasowej 2010

  (...) POLSKIM FORUM HR Porównując dane roczne widoczny jest bardzo duży wzrost, obroty całkowite agencji członkowskich w porównaniu do roku ubiegłego wzrosły aż o 47% (w 2009 obroty całkowite (...)

 • Rynki akcji - przecena

  (...) poniedziałek okazał się spokojnym dniem - do tego grona należała GPW. Na rynkach wschodzących Ameryki Południowej przeważały wczoraj spadki, choć o niewielkich rozmiarach (za wyjątkiem (...)

 • Rynek surowców - oznaki paniki

  (...) kryzysie finansowym, recesji w globalnej gospodarce i zapaści finansów części państw, na razie europejskich, mamy kolejną plagę, którą umownie można nazwać egipską, choć zaczęła się w (...)

 • Polscy inwestorzy - stalowe nerwy

  (...) być, ale inwestorzy mieli do wyboru dane makro i sytuację na Bliskim Wschodzie. To pierwsze kazało akcje kupować, ale to drugie wprowadzało niepokój, czego rynki bardzo nie lubią. Nic (...)

 • Jakie wyniki notują fundusze absolutnej stopy zwrotu?

  (...) absolutnej stopy zwrotu w dążeniu do wypracowania bezwzględnego zysku, niezależnie od bieżących trendów rynkowych, należy minimalizowanie strat w okresie bessy i maksymalizacja zysków w (...)

 • Lupus Sp. z o.o. - Wydawnictwo prasy komputerowej, aktualności z rynku IT i wiele innych.

  Czytaj więcej: Czasopisma


strony : [ 1 ] . 2
 
22
luty 2011

luty 2011
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
 
 
 
 
 
 

Waluta Kurs ( PLN )
EUR 3,9632
CHF 3,0924
USD 2,9198
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.