eGospodarka.pl

 • Samochód w firmie. Na co warto zwrócić uwagę od 2019 roku?

  (...) zmierza wprost do zwiększenia podstawy opodatkowania dla zdecydowanej większości podatników prowadzących działalność gospodarczą. Na tym tle wyróżnia się jednak kilka rozwiązań (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Pozew o odszkodowanie z tytułu rozwiązania umowy o pracę z powodu mobbingu, poznaj opinie o Tescoma Widelczyk deserowy SCARLETT czy przeglądaj oferty pracy z miasta przemków.


 • Środki trwałe w darowiźnie: zasada kontynuacji amortyzacji

  (...) W 2013 r. wnioskodawca otrzymał w od ojca, wycenioną w wartości rynkowej na podstawie operatu szacunkowego sporządzonego przez biegłego rzeczoznawcę. Nieruchomość ta została wprowadzona do (...)

 • Czym kusi Polaków praca w Holandii?

  (...) schyłku minionego roku na emigracji przebywało 2,5 mln Polaków, a więc o 25 tys. osób więcej niż rok wcześniej. Najbardziej popularnymi kierunkami są Wielka Brytania i Niemcy, ale na podium (...)

 • Gdzie w Warszawie potrzebna jest nowa linia metra?

  (...) dowodzą, że aż 1/5 (22%) ruchu związanego z to ruch w kierunku Śródmieścia. Warszawiacy najczęściej dojeżdżają tam z Pragi Północ, Mokotowa i Woli. Wysokie natężenie podróżujących (...)

 • Consumer finance potrzebuje samoregulacji

  (...) salda kredytów i pożyczek udzielonych klientom detalicznym przewyższyła poziom 617 mld złotych, z czego 425 mld stanowiły , 146 mld zł kredyty gotówkowe, a 4,6 mld zł pożyczki pozabankowe (...)

 • Polska gospodarka na 5+

  (...) wypracować wzrost na poziomie 5%, co okazało się wynikiem znacznie przewyższającym wszelkie przewidywania formułowane na początku roku. Dynamiki wzrostu PKB w 2018 roku nie doszacował ani (...)

 • 4 etapy przygotowań do sprzedaży mieszkania

  (...) i jak przedstawiają się warunki rynkowe Jeszcze przed przystąpieniem do sprzedaży mieszkania należy zorientować się, jak wygląda w danej miejscowości i okolicy. Warto wiedzieć m.in., jakie (...)

 • Programiści zarabiają coraz więcej. Także na starcie

  (...) informatyków łaskawe. Taka sytuacja panowała niemal w każdym zakątku świata. nadal rośnie w siłę i nie ma w tym zupełnie nic zaskakującego, skoro w branży IT już dziś brakuje ok. 50 (...)

 • Upadłości firm XI 2018 r.

  (...) analizowane przez Euler Hermes niewypłacalności odnoszą się do braku zdolności do regulowania zobowiązań wobec dostawców, których następstwem jest upadłość albo też któraś z form (...)

 • Rynek mieszkaniowy już po boomie?

  (...) oddanych do użytkowania przez deweloperów od marca bieżącego roku mieści się w przedziale 108-111 tysięcy lokali. Rekordową wartość (110 925) zanotowaliśmy w kwietniu, od tego czasu nie (...)

 • Rynek obligacji: podsumowanie i prognozy na 2019 rok

  (...) że rynek Catalyst odnotował na koniec listopada 2018 roku wzrost o 14,2 mld złotych względem listopada 2017. Co więcej – dla wielu Inwestorów był on ciekawą alternatywą przede wszystkim (...)

 • Pracownicy nie czują się odpowiedzialni za cyberbezpieczeństwo

  (...) korzystamy każdego dnia, to okazuje się, że ciągle nie potrafimy skutecznie zdefiniować największych zagrożeń. I tak np., aż 63% ankietowanych nie uważa, aby zagrożeniem dla firmowej sieci (...)

 • Będzie praca w transporcie i logistyce

  (...) przestrzeni najbliższych trzech miesięcy zwiększyć zatrudnienie planuje 21% firm z branży związanej z transportem i logistyką. 74% nie ma zamiaru wprowadzać zmian kadrowych, a 3% myśli o (...)

 • Work-life balance, czyli za mało, żeby motywować

  (...) pomiędzy odpowiedziami udzielanymi przez polskich pracowników. Okazuje się np., że jest odpowiednią motywacją dla co piątego ankietowanego z Wielkopolski, ale jedynie dla 6,1 proc (...)

 • Czy pierwotny rynek mieszkaniowy wyhamuje?

  (...) S.A. Ze względu na przewidywany wzrost cen we wszystkich segmentach rynku nieunikniona jest tendencja spadkowa. Dotyczy to zarówno sprzedaży mieszkań, jak i liczby nowych lokali wprowadzanych na (...)

 • Rynek private equity w Europie Środkowej XII 2018

  (...) wzrostów liczby i wartości zawieranych transakcji fundusze private equity wróciły do typowego dla siebie stanu. – Choć nie mamy wątpliwości co do tego, że nadal sprzyjają zawieraniu (...)

 • Obniżki cen mieszkań to rzadkość

  (...) sklepy kuszą nas różnego typu promocjami, udzielając specjalnych rabatów, albo dodając gratisowe produkty dla kupujących. Z tej okazji serwis domiporta.pl sprawdził, jakie szanse na uzyskanie (...)

 • DajOgloszenie.pl - Serwis bezpłatnych ogłoszeń drobnych. Ogłoszenia motoryzacyjne, pracy, towarzyskie, zwierzęta, nieruchomości.

  Czytaj więcej: Ogłoszenia


strony : [ 1 ]
 
27
grudzień 2018

grudzień 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2860
CHF 3,7938
USD 3,7616
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.