eGospodarka.pl

 • Obowiązek założenia ksiąg rachunkowych: otrzymana dotacja

  (...) 4 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, obowiązek prowadzenia ciąży na osobach fizycznych, spółkach cywilnych osób fizycznych, spółkach jawnych osób fizycznych oraz spółkach (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja VAT-12, poznaj opinie o Bosch PKN 645E01 czy przeglądaj oferty pracy z miasta strzelin.


 • Fiskus daje i zabiera: ograniczone prawo do korekty deklaracji

  (...) (najlepiej) nigdy Organy podatkowe od lat konsekwentnie odmawiały podatnikom i akcyzy, jeśli ekonomiczny ciężar tego podatku poniósł już inny podmiot np. kontrahent występującego o zwrot (...)

 • Wycena mieszkania na wynajem wprowadzonego do firmy

  (...) Dnia 29 maj 2006 r. wnioskodawca kupił wraz z żoną do majątku małżeńskiego . Zakup ten w zdecydowanej większości został sfinansowany , zaś nabycie miało na celu zaspokojenie potrzeb (...)

 • Koniec roku pod znakiem przeterminowanych płatności

  (...) najtrudniejszy okres dla firm, które dopuszczają . - Już na początku czwartego kwartału problem dotknął większej liczby firm niż miało to miejsce wcześniej, a przed przedsiębiorcami (...)

 • Różnice kulturowe powodem kryzysu w firmie?

  (...) pozyskaniem pracowników sprawiają, że pracodawcy coraz częściej uzupełniają pracownikami spoza Polski. Pozostaje zapytać, czy wszyscy są na to gotowi? Odpowiedzi na to pytanie udziela (...)

 • Kolejna luka w Microsoft Windows wykryta

  (...) „Automatyczne zapobieganie exploitom”, która jest wbudowana w większość produktów Kaspersky Lab. Luki dnia zerowego to nieznane, a tym samym niezałatane błędy w oprogramowaniu, które (...)

 • Świąteczne zakupy będą rozsądne

  (...) spotkania to duża pokusa, aby pozwolić sobie na większe wydatki, to jednak warto pamiętać również o rozsądku i nieuleganiu przedświątecznej gorączce. Polakom najwyraźniej to się udaje. Z (...)

 • Gdzie w Polsce buduje się najwięcej domów i mieszkań?

  (...) wynika, że w okresie styczeń-wrzesień 2018 r. oddano w Polsce do użytkowania 129,8 tys. lokali mieszkalnych. W całym poprzednim roku było to 178,3 tys. Co ósmy lokal (dom lub mieszkanie) w tym (...)

 • Kolejna odsłona Olimpia Port

  (...) ma być miejscem w pełni realizującym koncepcję przestrzeni przyjaznej swoim mieszkańcom, sprzyjającej nawiązywaniu sąsiedzkich relacji, odpoczynkowi i rekreacji. Sprzyjać temu mają (...)

 • Rosną sumy gwarancyjne. Czy to oznacza wzrost ceny OC?

  (...) także z mediów docierają do nas pytania i obawy związane z podniesieniem sum gwarancyjnych, które mogą rozpocząć kolejną falę podwyżek cen OC. Wiele osób odczytuje tę sytuację tak (...)

 • Mayday! Mayday!

  (...) scenie politycznej w ciągu ostatniej dobry, ale finalnie plotki o zgłoszeniu wniosku o wotum nieufności dla premier May zostały potwierdzone. Głosowanie na razie dotyczy tylko parlamentarzystów (...)

 • Dziki Zachód w cyberprzestrzeni. Hakerzy rozbijają banki

  (...) instytucje finansowe w skuteczny sposób obniża w społeczeństwie poczucie . Potwierdzeniem tego mogą być chociażby ostatnie badania ESET. Wynika z nich, że Amerykanie, którzy są drugim po (...)

 • Budownictwo niemieszkaniowe w I-III kw. 2018 r.

  (...) Jak podaje GUS, na przestrzeni trzech kwartałów br. do eksploatacji przekazano 16 950 nowych budynków niemieszkalnych oraz rozbudowano 2 729 (odpowiednio o 0,2% więcej i 1,5% mniej niż w (...)

 • Wyniki finansowe banków I-IX 2018

  (...) wynik finansowy netto za trzy kwartały 2018 r. wyniósł 11,6 mld zł, tj. o 10,8% więcej niż w analogicznym okresie 2017 r. Suma bilansowa banków wzrosła o 6,9% i wyniosła 1 867,9 mld zł (...)

 • Polska: wydarzenia tygodnia 49/2018

  (...) i my z uwagą obserwujemy przebieg katowickiego szczytu klimatycznego COP24. Podzielam poglądy i wnioski wielu polskich ekspertów-ekologów dotyczące ochrony klimatu tak w sensie globalnym, jak i (...)

 • RODO - kiedy należy stosować się do jego przepisów?

  (...) zagadnień związanych z RODO, nie wiedząc dokładnie, czym są dane osobowe, które ma chronić; otóż dane osobowe to takie informacje, które umożliwiają identyfikację osób fizycznych (...)

 • Ataki typu BPC coraz powszechniejsze

  (...) w procesach biznesowych oraz podatnych systemach i procedurach. Gdy dostrzegą słaby punkt, modyfikują część procesu w taki sposób, aby zmian nie dostrzegł ani atakowany przedsiębiorca ani (...)

 • Mercedes-Benz X 350 d w Polsce

  (...) niemieckiej marki bazuje na ramie drabinowej wykonanej ze stali o wysokiej jakości. Zawieszenie oparto natomiast na układzie wielodrążkowym (z tyłu) i podwójnych wahaczach poprzecznych (z (...)

 • Plus Internet Stacjonarny

  (...) udostępniana w oparciu o rozległą, ogólnopolską infrastrukturę stacjonarną Netii, która posiada 20 tys. km sieci szkieletowej w całej Polsce oraz rozległą, ogólnopolską sieć (...)

 • White House Design - Aranżacje wnętrz w stylu skandynawskim. W ofercie stylowe dodatki do mieszkania i akcesoria do łazienki.

  Czytaj więcej: Dom i ogród


strony : [ 1 ]
 
12
grudzień 2018

grudzień 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2993
CHF 3,8191
USD 3,7934
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.