eGospodarka.pl

 • Wcześniejsza spłata kredytu hipotecznego - warto?

  (...) psychicznego Według szacunków agencji Metrohouse 40 proc. transakcji na rynku mieszkaniowym odbywa się przy wsparciu kredytów hipotecznych. – Osoby zainteresowane kredytem dokładnie (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument CAN-PL 6, poznaj opinie o Bio-Active Zioła Mnicha wspomagające Perystaltykę czy przeglądaj oferty pracy z miasta leszno.


 • Koszty podatkowe gdy prawa autorskie przy umowie o pracę

  (...) kogo „należy” utwór stworzony przez pracownika, rozpocząć należy od rozróżnienia kontekstu w jakim utwór powstał – czy w ramach jego obowiązków, które wynikają z samej , czy może (...)

 • Brytyjskie dochody w polskim zeznaniu podatkowym PIT

  (...) Wnioskodawca pracuje na platformie wiertniczej stacjonującej na stałe w obszarze brytyjskiego sektora Morza Północnego na polu naftowym stanowiącym własność Wielkiej Brytanii. Tam też (...)

 • Ulga termomodernizacyjna w podatku dochodowym

  (...) hasło towarzyszyło tworzeniu powyższej ustawy, która to z jednej strony zwalnia od podatku otrzymane dotacje i subwencje służące realizacji przedsięwzięć polegających na termomodernizacji (...)

 • Składki ZUS od przychodu nie dla wszystkich

  (...) warunkiem jest limit przychodu. Aby przedsiębiorca mógł w 2019 r. opłacać niższe składki na ubezpieczenia społeczne, jego przychód z działalności gospodarczej nie może przekroczyć 63 000 (...)

 • Polskie OC podrożało najszybciej w Europie?

  (...) europejskich ubezpieczycieli. Prezentuje ona średnią składkę wszystkich ubezpieczeń komunikacyjnych (OC i AC) w przeliczeniu na jednego mieszkańca danego kraju. W 2017 roku przeciętna (...)

 • Obroty na rynkach GPW XI 2018 r.

  (...) że wartość obrotu akcjami w ramach arkusza zleceń w listopadzie 2018 roku wyniosła 17,8 mld zł, co oznacza spadek o 16,7% rdr. Średnia dzienna wartość obrotu akcjami w ramach arkusza zleceń (...)

 • Finanse: wiedza Polaków na 3+

  (...) na zlecenie platformy edukacyjnej Kapitalni.org składało się z dwóch części. Pierwsza dotyczyła własnej oceny posiadanej wiedzy, druga część testowała faktyczną znajomość zagadnień ze (...)

 • Entuzjazm opadł, pozostał słaby dolar

  (...) wyprzedaży ryzykownych walut i aktywów, ale nie daje też silnych podstaw do kupowania akcji. Globalnym indeksom brakowało kierunku już w listopadzie, w grudniu może panować kontynuacja (...)

 • Święty Mikołaj z ukraińskim akcentem?

  (...) w charakterze kuriera, pracownika supermarketu, sprzedawcy fajerwerków, czy animatora - elfa, śnieżynki, a nawet Świętego Mikołaja. Ukraińcy przed świętami pracują więcej Grupa Progres (...)

 • Ogłoszenie o pracę. Czego nie może w nim zabraknąć?

  (...) rekrutacji, od którego w dużej mierze zależy jej sukces. Dobrze sformułowane zainteresuje właściwych kandydatów, a dodatkowo jest ono ważnym elementem działań wizerunkowych. Z perspektywy (...)

 • W CV nie zapomnij o zgodzie na przetwarzanie danych

  (...) zamieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych czy podanie daty urodzenia nie jest konieczne. określa jakich informacji w CV kandydata ma prawo wymagać pracodawca. Są to: imię i (...)

 • Renault Megane RS - wyścigówka w trybie incognito

  (...) to jedna z najładniejszych propozycji sprzedawanych na polskim rynku hot hatchy. Na słowa uznania zasługuje stylistyka z agresywnie narysowanym przodem, którego zadziorność potęgują przednie (...)

 • ING Services Polska - Usługi informatyczne obejmujące hosting zasobów systemowych, usługi zdalnego zarządzania zasobami informatycznymi oraz związane z bezpieczeństwem IT.

  Czytaj więcej: Usługi


strony : [ 1 ]
 
4
grudzień 2018

grudzień 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2810
CHF 3,7765
USD 3,7516
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.