eGospodarka.pl

 • Twórz content w oparciu o dane! Tylko jakie?

  (...) wyszukania słów kluczowych, na które Twoja strona powinna się pozycjonować. Dzięki temu zyskasz gotowe pomysły na tematy do zagospodarowania. Sprawdź frazy, na które już jesteś widoczny W (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument RG-SC, poznaj opinie o Rolnik Buraczki konserwowe całe czy przeglądaj oferty pracy z miasta kamień pomorski.


 • Impreza integracyjna a koszty i przychody podatkowe

  (...) konkretnych wydatków w kosztach przychodu. Generalna zasada kosztów uzyskania przychodu łączy poniesione przez przedsiębiorcę koszty z uzyskanym zyskiem, a konkretnie z celem jego uzyskania (...)

 • Nowe biura mają wzięcie

  (...) 1,74 mln mkw. powierzchni biurowych, z czego 760 tys. mkw. powstaje w Warszawie - wynika z danych Walter Herz. 70 proc. nowych inwestycji biurowych powstających w regionach jest zlokalizowanych we (...)

 • Rosną oszczędności i długi Europejczyków

  (...) kłopotów z opłacaniem rachunków domowych przyznawał się co 7 badany. Z domknięciem domowego budżetu największy problem mają rodzice. Aż 1/3 z nich musi sięgać po różnego rodzaju (...)

 • W której kolumnie księgi podatkowej remont mieszkania?

  (...) Wnioskodawca zajmującą się . W lutym 2018 r. nabył z rynku wtórnego lokal mieszkalny w celu jego dalszej odsprzedaży, a więc uznany za towar handlowy (wpisany do kolumny 10 podatkowej (...)

 • Amortyzacja samochodu osobowego po zmianach w 2019 r.

  (...) przypadku aut elektrycznych) – przeliczone po odpowiednim kursie – to wartość, którą zna w zasadzie każdy przedsiębiorca amortyzujący w swojej firmie . Jest to bowiem graniczna wysokość (...)

 • Gdzie opony zimowe są obowiązkowe?

  (...) wyposażenia samochodu ma Słowacja. Samochód w sezonie zimowym powinien być tam wyposażony w apteczkę, gaśnicę, trójkąt ostrzegawczy, żarówki zapasowe, bezpieczniki, podnośnik, kamizelkę (...)

 • Ceny najmu rosną wolniej niż zakupu mieszkań na wynajem, a ROI?

  (...) może się wydawać, że inwestycje w mieszkania zaczynają być nieopłacalne. Jednak, jak pokazują analizy, są one nadal bardziej atrakcyjną alternatywą dla osób chcących pomnożyć swój (...)

 • Tablet ARCHOS Oxygen 101 S

  (...) wymiary 255 x 163 x 8 mm i waży 511 g. Ma ekran o przekątnej 10,1 cala w rozdzielczości 1920 x 1200 px i matrycy IPS. Tablet wyposażono w 3 GB RAM oraz 32 GB pamięci wewnętrznej na aplikacje, (...)

 • Kryptowalutom nie pomogą nawet gwiazdy

  (...) do ponadrocznych dołków cenowych. spadła przed pięcioma dniami w okolice 3,7 tys. dolarów, czyli do najniższego poziomu od 14 miesięcy. Co prawda później obserwowaliśmy odbicie, które (...)

 • Na giełdach wybuch euforii

  (...) wiązać nie z samym rozpoczęciem nowego miesiąca, ale informacjami, które napłynęły w weekend na rynek. Trump i Xi Jinping zdecydowali się na zawieszenie broni w wojnie handlowej. Oznacza to (...)

 • Ile Polacy muszą pracować na świąteczne wydatki w 2018 r.?

  (...) 2018 roku 4921,39 zł. - W porównaniu do października zeszłego roku, przeciętne wynagrodzenie netto r/r jest o 242 zł wyższe. Jednak ten wzrost jest wciąż zbyt powolny i nierównomierny, co (...)

 • Skoda Arctic Challenge. Sprawdzaliśmy napęd 4x4 w Laponii

  (...) marką, która przychodzi do głowy myśląc o napędzie na wszystkie koła, ale w wielu jej modelach takie rozwiązanie można znaleźć. I to nie tylko w tych przypominających terenówki jak (...)

 • Mieszkanie od dewelopera z gwiazdkowym bonusem?

  (...) Corp S.A. Na bieżąco monitorujemy sprzedaż mieszkań w odniesieniu do realiów rynkowych oraz zakładanego tempa sprzedaży i wprowadzamy korekty. Tym samym nie zakładamy szczególnych akcji (...)

 • 6 stereotypów na temat firm windykacyjnych

  (...) wobec nieuczciwych praktyk firm pseudowindykacyjnych Nieuczciwe firmy działają w różnych branżach, także w windykacyjnej. Wojnę łamiącym prawo windykatorom wypowiedziało Ministerstwo (...)

 • Zalco Sp. z o.o. - Dystrybutor programu Mastercam do komputerowego wspomagania projektowania CAD/CAM.

  Czytaj więcej: Oprogramowanie


strony : [ 1 ]
 
3
grudzień 2018

grudzień 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2818
CHF 3,7768
USD 3,7672
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.