eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Przeciętne wynagrodzenie IV 2017

  (...) służy m.in. do określenia kwoty dziennego świadczenia pieniężnego przysługującego żołnierzowi rezerwy, który odbył ćwiczenia wojskowe, rekompensującego utracone wynagrodzenie ze (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS W12, poznaj opinie o Mamut Sucharki z rodzynkami czy przeglądaj oferty pracy z miasta jastrzębie-zdrój.


 • Smartfon ASUS ZenFone Live

  (...) wykonana została ze stopu aluminium. Ramka ma grubość 2,3 mm, a smartfon waży 120g. Wyświetlacz HDz szerokim kątem widzenia, o przekątnej 5 cali, zapewnia jasny obraz. Został pokryty mocnym (...)

 • Ile wynosi podatek od wzbogacenia (darowizny)?

  (...) Przede wszystkim należy obalić pewien mit. Podatek od wzbogacenia nie istnieje. To potoczne miano zostało przypisane . Jak nietrudno się domyślić, płacimy go przede wszystkim, gdy otrzymamy (...)

 • Usługi stolarskie z odwrotnym obciążeniem w VAT?

  (...) indywidualnej Dyrektora Krajowej Informacji Skarbowej z dnia 14 marca 2017 r., nr 1462-IPPP3.4512.31.2017.3.RM. Czynny podatnik VAT świadczył usługi stolarskie jako podwykonawca. Usługi te (...)

 • Zagraniczne ubezpieczenie na życie zwolnione z podatku dochodowego

  (...) Wnioskodawca jest beneficjentem swojego wuja (brata ojca) mieszkającego w USA. W wyniku jego przedwczesnej śmierci wnioskodawcy została przelana (w USD) kwota odpowiadająca udziałowi (...)

 • Zakaz handlu w niedziele. Rząd vs fakty

  (...) niedziele nie zaowocuje zwiększeniem bezrobocia. Fakty: Szacuje się, że zakaz handlu w niedziele doprowadzi do spadku zatrudnienia na poziomie 36,4 tys. osób, z czego w samym handlu bez pracy (...)

 • Dywidendy za 2016 r. Który deweloper wypłaci najwięcej?

  (...) spółek giełdowych, zatwierdzanych następnie przez Walne Zgromadzenia Akcjonariuszy, o podziale wypracowanego w minionym roku zysku netto przedsiębiorstwa na część wypłacaną akcjonariuszom (...)

 • Składki OC przestały drożeć?!

  (...) optymistycznych wniosków - monitoring średnich składek, jakie oferowano tysiącom użytkowników porównywarki za obowiązkowe ubezpieczenie samochodu, pokazał, że po miesiącach podwyżek w (...)

 • Bezpieczne pożyczanie pieniędzy. Czyli jakie?

  (...) bank. Z badania, które ICAN Research zrealizował na zlecenie firmy Blue Media, wynika, że 7 na 10 Polaków po pożyczkę udaje się właśnie do banku. 42 proc prosi o finansowe wsparcie rodzinę, (...)

 • URSA Park - nowe mieszkania w Ursusie

  (...) CPD S.A., właścicielem nieruchomości w dzielnicy Ursus, w lutym bieżącego roku ukończyły prace związane z realizacją . Teraz przyszedł czas na kontynuację tego projektu. Powstający (...)

 • Telefon Hammer 3 wchodzi na rynek

  (...) Wyświetlacz o wielkości 2,4 cala i rozdzielczości 240x320px został zamknięty w ciekawie wyglądającej, nieregularnej obudowie. Telefon jest wodoodporny i ma pełną ochronę przed wnikaniem (...)

 • Audiobooki. Czego chcemy słuchać?

  (...) Narodowej wskazują, że w minionym roku aż 63% Polaków nie przeczytało żadnej książki. Dlaczego? Przeszkodą jest m.in. ciągły pośpiech. Nawet jednak, gdy nasz terminarz wypełniony jest po (...)

 • Typowo polska moda na nowe mieszkania

  (...) miesięcy to największe w historii poziomy sprzedaży, największa liczba pozwoleń na budowę i liczba prowadzonych inwestycji. Dzieje się tak pomimo faktu, że są po prostu droższe. Podczas (...)

 • Chatboty - za wcześnie na popularność?

  (...) (np. Facebook Messenger) programy komputerowe, które prowadzą zautomatyzowaną konwersację z użytkownikiem. Chatboty są stosowane również na stronach internetowych, gdzie zastępować mają (...)

 • Gdzie pracownicy tymczasowi powinni szukać pracy?

  (...) w u schyłku minionego roku bezrobocie w naszym kraju sięgało 8,3 proc. Warto jednak pamiętać, że jest to wartość uśredniona, a odsetek ten wahał się od 5 proc. w Wielkopolsce do ponad 14,2 (...)

 • Eurosceptycyzm czy euroentuzjazm? Polacy o przynależności do UE

  (...) wskazanie . Odpowiedzi ankietowanych dowiodły, że eurosceptycyzm to postawa spotykana, ale z pewnością nie jest ona charakterystyczna dla całej badanej próby czy nawet większości z nas (...)

 • Ubezpieczenie firmy od cyberprzestępcy. Co obejmuje?

  (...) wykorzystania to widmo m.in. pokaźnych kar i odszkodowań dla pokrzywdzonych, które w dość istotny sposób mogą zatrząść firmowym budżetem. Dlatego też filozofia "dmuchania na zimne" jest (...)

 • Renault Megane Grandtour GT 1.6 TCe 205 - spokojny brutal

  (...) okazję przetestować Megane Grandtour GT 220, które swoim twardym charakterem i precyzyjnym prowadzeniem przy akompaniamencie przyjemnego dla ucha dźwięku silnika bardzo mi się spodobało. Jazda (...)

 • Spadki na Wall Street

  (...) D. Trumpa dalej trwa, kładąc się cieniem na perspektywach skutecznego prowadzenia polityki gospodarczej, reformy podatkowej i wzmocnienia ożywienia. Optymizm trzymający wysoko indeksy giełdowe (...)

 • SP500 - poważniejsza przecena

  (...) USA zmienia również i perspektywę dla naszego rynku w dłuższej ramie czasu. Bardzo ważne wsparcie znajduje się w rejonie 2290 pkt. W obecnej chwili wydaje się tylko kwestią czasu kiedy ono (...)

 • EUR/USD - silny opór na 1.1150 USD, możliwa korekta na złocie

  (...) - Produkt Krajowy Brutto, wst. I kw., 03:30 (Australia) - Sytuacja na rynku pracy, 10:30 (Wlk. Brytania) - Sprzedaż detaliczna, 13:30 (Strefa Euro) - Protokół z posiedzenia ECB kwiecień, 14:00 (...)

 • CV studenta w 4 krokach

  (...) Ze względu na brak rozległego CV studenta raczej nie przedstawia się imponująco. Nie oznacza to jednak, że pozostaje on na straconej pozycji i nie ma szans na wzbudzenie zainteresowania wśród (...)

 • System telematyczny we wdrożeniu

  (...) do firmy świadczących usługi telematyczne warto przemyśleć samą jego treść. Jak więc przygotować zapytanie ofertowe? - Na wstępie inwestor powinien zadać sobie kluczowe pytanie, co jest (...)

 • Dom Wydawniczy Bela Med - Literatura piękna - książki dla wrażliwych. Siedziba w Krośnie.

  Czytaj więcej: Literatura piękna


strony : [ 1 ]
 
18
maj 2017

maj 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2200
CHF 3,8678
USD 3,7926
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.