eGospodarka.pl

 • Rynek walutowy 05-09.12.16

  (...) testowano cztery razy – w połowie marca 2015, w połowie kwietnia, następnie w grudniu, a później na przełomie listopada i grudnia 2016, tj. w minionych tygodniach. Ograniczenia górne też (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Z-28a, poznaj opinie o VIP Collection V21-06-001-10 Rękawiczki damskie ocieplane czy przeglądaj oferty pracy z miasta mieroszów.


 • Kursy walut 05-09.12.16

  (...) ale ponieważ ECB zostawiło sobie furtkę, że luzowanie można zawsze wzmocnić, rynki kupiły gołębi przekaz Draghiego. Wszystko jest odczytywane na niekorzyść EUR, w rezultacie EUR/USD po (...)

 • Monopol naturalny, czyli polski "sukces"?

  (...) jest w stanie spontanicznie odpowiedzieć na pytanie o istotę monopolu, to już podanie precyzyjnej definicji jest o wiele trudniejsze. Na nasze potrzeby przyjmijmy jednak, że monopolista to ten (...)

 • Sektor finansowy: bez wkładu we wzrost gospodarczy sukcesu nie będzie

  (...) system finansowy Europy i Azji Środkowej jest o wiele mniej rozwinięty i zróżnicowany niż ma to miejsce na zachodzie Starego Kontynentu, czy też w regionach, których zamożność znajduje się (...)

 • Hammer Force 16 GB już w sprzedaży

  (...) obudowę, dzięki czemu jest odporny na wodę, zanieczyszczenia czy uderzenia, co potwierdzają testy IP68. Magnezowa ramka umieszczona wewnątrz telefonu wzmacnia konstrukcję i pomaga w jego (...)

 • Biura w Warszawie nie czekają na chętnych

  (...) roku zasób dostępnej powierzchni biurowej w Warszawie powiększył się jedynie o oddaną do użytkowania inwestycję West Station, ale już to pozwoliło, aby biura w Warszawie rozrosły się do (...)

 • Najbardziej poszukiwane zawody 2016

  (...) rok staje się coraz większym problemem, a dziś właściwie z pełną odpowiedzialnością możemy już mówić o długotrwałym kryzysie. Coroczny raport ManpowerGroup wskazuje, że na niedobór (...)

 • "Darmowy" środek trwały z podatkiem dochodowym

  (...) Wnioskodawca prowadzi od 1989 r. polegającą na sprzedaży detalicznej gazu LPG oraz napełnianiu butli takim gazem. Na gruncie stanowiącym własność wspólników spółki (ta go użytkuje na (...)

 • Gdzie najwyższe ceny OC?

  (...) cen OC. Wrocław najdroższy Z analizy ponad 170 000 kalkulacji wykonanych przez kierowców w porównywarce OC/AC mfind.pl wynika, że najwyższe ceny OC ma Wrocław – średnio 1133 zł. W (...)

 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: co zyskają klienci biur podróży?

  (...) Fundusz Gwarancyjny przede wszystkim przełoży się na nieznaczne podwyższenie kosztów usług turystycznych o wartość składki odprowadzanej na rzecz Funduszu. Jak wskazuje ustawodawca, nowa (...)

 • Sezon narciarski koniecznie z polisą

  (...) na to, czy wybieramy się w polskie góry, czy też planujemy spędzić sezon narciarski w bardziej odległym zakątku świata. Jest ono nie tylko gwarancją otrzymania pomocy medycznej w razie (...)

 • Draghi ma swoją definicję wygaszania

  (...) Bank Centralny będzie skupował aktywa w tempie 60 mld EUR/mies. co najmniej do grudnia. Rynek (w tym my) spodziewał się utrzymania 80 mld EUR do września. Zatem otrzymaliśmy mniejsze QE, ale na (...)

 • Zmiana pracy. Powodem głównie wynagrodzenie

  (...) Praca.pl faktycznie mogą wskazywać na to, że jest niektórym Polakom zupełnie niepotrzebna. Niemal 4 na 10 użytkowników tego portalu wskazywało bowiem, że w pracy często towarzyszy im (...)

 • Inwestorzy patrzą nie tylko na wyniki finansowe

  (...) decydując się na zaangażowanie kapitału w daną spółkę, coraz częściej uwzględniają wskaźniki niefinansowe, a więc np. . Spółki pod specjalnym nadzorem Szczególną niechęć (...)

 • Kolej na mieszkania i szybkie drogi. Wywiad z szefem resortu infrastruktury i budownictwa

  (...) Bankowa”: Poprzedni rząd z uczynił swój główny oręż PR-owy. Z kolei pan w wywiadzie dla „Gazety Bankowej” powiedział dosłownie: „koalicja PO-PSL oszukiwała, że autostradami (...)

 • S&P500 - kolejny szczyt, możliwa lokalna korekta

  (...) pojawiła się negatywna świeca. Rynek jest po silnym wzroście. W krótkim terminie oczekuję na realizację zysków w ramach fali czwartej. Zniesienie fali wzrostowej o 38% wypada w okolicy innego (...)

 • EUR/USD - mocny spadek, odbicie na ropie

  (...) - Inflacja CPI (r/r), 07:45 (Szwajcaria) - Sytuacja na rynku pracy, 08:00 (Niemcy) - Handel zagraniczny, 10:30 (Wlk. Brytania) - Bilans handlu zagranicznego, 16:00 (USA) - Indeks Uniwersytetu (...)

 • Minimalna stawka godzinowa. Nowe uprawnienia PIP

  (...) co w efekcie oznacza, że od stycznia 2017r., wyniesie 13 zł. Jest to związane z ustanowieniem płacy minimalnej w 2017 r. na poziomie 2000 zł brutto. Kwota ta będzie w kolejnych latach (...)

 • Smart ForTwo Cabrio - zaskakuje na każdym kroku

  (...) uwierzyć, ale Smart ForTwo Cabrio zaskoczył mnie bardzo pozytywnie i okazał się pełnoprawnym samochodem. I nieważne, że swoją ręką dotkniesz zarówno przedniej, jak i tylnej szyby, a (...)

 • Oskar - Hurtownia odzieży używanej, bezpośredni importer z Anglii i Niemiec. O firmie, oferta i cennik, galeria, adresy sklepów, kontakt. Wschowa.

  Czytaj więcej: Używana


strony : [ 1 ]
 
9
grudzień 2016

grudzień 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
31
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,4385
CHF 4,1120
USD 4,1772
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.