eGospodarka.pl

 • Barracuda Essentials for Office 365 i Email Security Service z lepszą ochroną

  (...) zapobiegania phishingowi oraz zaawansowane wykrywanie zagrożeń, które chronią organizacje każdej wielkości przed ukierunkowanymi atakami e-mail w środowiskach lokalnych i chmurowych. Barracuda (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument E 207 , poznaj opinie o Samsung HT-UP30 czy przeglądaj oferty pracy z miasta łobez.


 • Masz wiadomość od banku? Uważaj, to mogą być cyberprzestęcy

  (...) o rozbiciu dużej grupy przestępczej, która zajmowała się m.in. z rachunków bankowych. Niestety to jeszcze nie oznacza, że nasze pieniądze są bezpieczne. Takich grup jest mnóstwo i (...)

 • Kredyty mieszkaniowe. BIK podsumował luty 2016 r.

  (...) w praktyce - ostatni kwartał 2015 roku przyniósł znaczny wzrost popytu na kredyty mieszkaniowe. Tendencję tę zauważa również NBP (por. "Sytuacja na rynku kredytowym wyniki ankiety do (...)

 • Podatek bankowy zapłacą klienci a nie banki

  (...) jest jednym z najczęściej pojawiających się w mediach tematów i z przebiegu dyskusji daje się odczuć, że jest to kwestia budząca ogromne emocje. Czym zatem w istocie jest ten powszechnie (...)

 • Firma nie ma celów mieszkaniowych, odliczy VAT od wynajmu mieszkania

  (...) z właścicielem ogrodzonej działki zabudowanej budynkiem mieszkalnym. Wynajęty został cały budynek z przeznaczeniem na potrzeby mieszkaniowe pracowników spółki. Dzięki takiemu rozwiązaniu (...)

 • Remont mieszkania jest celem mieszkaniowym, umeblowanie nie

  (...) pomniejszony o koszty nabycia – podlega opodatkowaniu, o ile od chwili zakupu do zbycia minęło mniej niż 5 lat. Ale podatku można uniknąć, jeśli w ciągu 2 lat od uzyskania przychodu środki (...)

 • Darowizna/przekazanie udziałów spółki jawnej w podatku VAT

  (...) Wnioskodawczyni jest wspólnikiem , której umowa przewiduje, że ogół praw i obowiązków wspólnika może być przeniesiony na inną osobę po uzyskaniu pisemnej zgody wszystkich wspólników. W (...)

 • Ceny produktów rolnych III 2016

  (...) roku odnotowano na obu rynkach wzrost cen większości produktów rolnych, za wyjątkiem cen pszenicy, jęczmienia, żywca rzeźnego oraz w skupie - mleka a na targowiskach - pszenżyta. W marcu (...)

 • Robert Lewandowski pokonał w marcu Agnieszkę Radwańską

  (...) rośnie. Jeszcze dziennikarze opublikowali 6,8 tys. doniesień. Miesiąc później liczba ta wzrosła do 7,9 tys. 75 proc. informacji pochodziło z sieci, a głównie z portali Sport.pl (250 (...)

 • Kaspersky Industrial CyberSecurity dla ochrony infrastruktury krytycznej

  (...) mogą przekroczyć granice sieci komputerowych i zaatakować sprzęt obiektów przemysłowych, narażając zarówno środowisko naturalne, jak i życie ludzkie. Kaspersky Industrial CyberSecurity (...)

 • Toyota PROACE VAN 2016 gotowa na debiut

  (...) dostawczych stanowią samochody o średniej ładowności do 1 400 kg (tzw. Medium Duty Van, MDV). W kategorii MDV znajduje się kilka podsegmentów, takich jak van, kombi czy samochód dostawczy z (...)

 • 4 kroki do niższego rachunku za prąd

  (...) Kapitalni.org, mającej na celu promowanie dobrych zasad zarządzania budżetem domowym wśród wszystkich osób korzystających z Internetu i dokonujących transakcji online. Świadome korzystanie (...)

 • Praktyki i staże: ofert coraz więcej

  (...) roku na Pracuj.pl pojawiło się 2709 ogłoszeń dotyczących , co względem analogicznego okresu ubiegłego roku oznacza 23-procentowy wzrost. Pracodawcy zdają się w końcu zauważać potencjał (...)

 • Wysokie wynagrodzenie - najlepsza motywacja dla menedżera

  (...) nagrody finansowe to dodatki, którymi menedżerowie nie pogardzą, to jednak okazuje się, że największą siłę wśród motywatorów do pracy posiada wynagrodzenie zasadnicze. Z kolei w przypadku (...)

 • Zdolność kredytowa IV 2016

  (...) poziomie 5 tys. zł netto może pożyczyć niecałe 362 tys. zł (mediana) w formie 30-letniego kredytu – wynika z najnowszych danych zebranych przez Lion’s Bank. Jest to najniższy wynik od 42 (...)

 • Polski rynek nieruchomości handlowych I kw. 2016

  (...) oddano jedynie 24 500 mkw. nowej powierzchni handlowej, przy czym pierwsze trzy miesiące w roku nigdy nie obfitują w otwarcia. Rynek wzbogacił się o jedno centrum handlowe – Galerię Glogovia w (...)

 • Czy emigracja zarobkowa ciągle ma sens?

  (...) r. wynosiła 786 tys. osób. Z tego 461 tys. Polaków przebywało w krajach europejskich. Do momentu rozszerzenia Unii Europejskiej w 2004 r. głównym kierunkiem emigracji były Niemcy. Wtedy (...)

 • Kolejna edycja Law Games

  (...) zmierzyć się mogą studenci oraz absolwenci prawa. Law Games kierowane jest przede wszystkim do studentów IV i V roku prawa, aplikantów 1. roku oraz tych absolwentów prawa, którzy ukończyli (...)

 • EUR/PLN pozostaje przy 4,30

  (...) strajk, co oznacza, że wkrótce na rynek powróci produkcja 1 mln baryłek ropy na dzień. Zapasy ropy w USA według American Petroleum Institute wzrosły w ubiegłym tygodniu o 3,1 mln po 6,2 mln w (...)

 • Produkcja przemysłowa: najbardziej konkurencyjne kraje

  (...) badania przeprowadzonego wśród ponad 500 prezesów i doświadczonych liderów firm produkcyjnych na całym świecie, którzy oceniali konkurencyjność przemysłową 40 krajów. Każdy z (...)

 • EUR/USD - przekroczony opór na 1.1340 USD, możliwe spadki na ropie

  (...) - Handel zagraniczny marzec, 10:30 (Wlk. Brytania) - Stopa bezrobocia, Wnioski o zasiłek dla bezrobotnych, 12:00 (Strefa Euro) - Wystąpienie publiczne szefa ECB (Mario Draghi), 16:00 (USA) (...)

 • S&P500 - w fali trzeciej

  (...) możliwe wzrosty. Silna bariera znajduje się w rejonie 2000 pkt. oraz 2030 pkt. Próba jej przełamania może się nie udać, w efekcie oczekuję na dłuższą kilkutygodniową korektę (wykres 1). (...)

 • Zamówienia in-house w projektach ustaw

  (...) w szczególności w świetle przepisów nowej dyrektywy, która miała być wdrożona do polskiego porządku prawnego do 18.04.2016 r.? Regulacje unijne: Zarówno nowa dyrektywa klasyczna, nowa (...)

 • Szybki kredyt hipoteczny, czyli jak wygrać wyścig o własne mieszkanie

  (...) zaciągany na wysoką kwotę i na długi okres. Dlatego, nawet mimo pośpiechu, warto poświęcić czas na dokładne porównanie ofert poszczególnych instytucji. Niewłaściwa decyzja może (...)

 • Kupujesz mieszkanie od dewelopera? Sprawdź, na co uważać

  (...) miesiącach Polacy kupowali wiele nowych mieszkań, dzięki czemu deweloperzy mogli chwalić się bardzo wysoką sprzedażą. Zwykle wybierając takie nieruchomości, kierujemy się oczywiście (...)

 • Zet, Radio - Ogólnopolska stacja komercyjna z siedzibą w Warszawie.

  Czytaj więcej: Radio


strony : [ 1 ]
 
20
kwiecień 2016

kwiecień 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
29
30
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3004
CHF 3,9352
USD 3,7842
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.