eGospodarka.pl

 • Rynek walutowy 07-11.03.16

  (...) na czynniki pierwsze przeszłości, tj. rozmaitych przeświadczeń co do tego, jak się sprawy potoczą. Jedno było (prawie) pewne: że czwartek okaże się dniem sporej zmienności. Można też (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS Z22, poznaj opinie o Denon DVD-2930 czy przeglądaj oferty pracy z miasta jelcz-laskowice.


 • Przekształcenie spółki cywilnej w jawną: same korzyści?

  (...) między przedsiębiorcami, z kolei spółka jawna to osobowa spółka objęta Kodeksem spółek handlowych. Przekształcenie jednej w drugą może wydawać się skomplikowane, lecz faktycznie jest (...)

 • Złe kredyty mieszkaniowe: wspólny problem banku i dłużnika

  (...) problemy ze spłatami dopiero się zaczynają. Według różnych źródeł, poważniejsze problemy ze spłatą pojawiają się zwykle po pierwszych siedmiu latach trwania kredytu. Tym samym analiza (...)

 • Haker o gołębim sercu? Nie daj się zwieść!

  (...) administracji pozwalające cyberprzestępcom na kontrolowanie zainfekowanych komputerów bez potrzeby posiadania fizycznego dostępu. Pierwsza analiza specjalistów z poświęcona temu narzędziu (...)

 • Kobiety na rynku pracy: rosnące płace i ambicje zawodowe

  (...) raportu „Kobiety na rynku pracy”, opartego na badaniach zrealizowanych w okresie od listopada 2015 do stycznia 2016. W opracowaniu przedstawione zostały rezultaty ankiety internetowej, na (...)

 • KGHM najlepszym pracodawcą. Sprawdź u kogo jeszcze warto pracować

  (...) Randstad Award o opinie poproszono 8 tys. polskich pracowników. Na tej podstawie powstał w naszym kraju. Respondenci wskazywali również, jakie czynniki zatrudnienia przesądzają o (...)

 • Stypendium socjalne, naukowe a ulga na dziecko

  (...) z różnych tytułów. Mogą to być stypendia socjalne, za wyniki w nauce, sportowe itp. Gro z nich korzysta z pełnego , inne są opodatkowane, zaś jeszcze inne zwolnione z podatku jedynie w (...)

 • Usługi zagraniczne w deklaracjach VAT

  (...) współpracy polskiego usługodawcy z unijnymi kontrahentami jest uzależniony od prawidłowego ustalenia miejsca świadczenia usług. Analiza przepisów ustawy o podatku od towarów i usług pozwala (...)

 • Wynajem służbowego mieszkania w kosztach uzyskania przychodu

  (...) Wnioskodawca , dla której została wybrana (prowadzona jest księga przychodów i rozchodów). Firma wnioskodawcy zajmuje się świadczeniem specjalistycznych usług projektowych. Siedziba (...)

 • Wielka Gra, Teleranek, Pegaz: wielkie powroty oczami internautów

  (...) Internauci z ogromnym sentymentem oraz tęsknotą (i zapewne z łezką w oku) zaczęli wypowiadać się na temat programów sprzed lat. Tylko od 11.02.2016 do 9.03.2016 roku na ten temat pojawiło (...)

 • Nieruchomości komercyjne: Polska liderem Europy Środkowej

  (...) to, o czym mówiło się już od dawna - pod względem aktywności najemców miniony rok okazał się rekordowy. Łącznie wynajętych zostało 1,5 mln m2 powierzchni biurowej, a 643 tys. m2 oddano (...)

 • Pracodawcy RP wnioskują o szerszą ochronę praw pracownika

  (...) wynagrodzeń dostawców. W sektorze muszą funkcjonować tylko sprawdzone firmy. Każdy zamawiający ma obowiązek wnikliwie weryfikować z kim kontraktuje i brać współodpowiedzialność za los (...)

 • Unieważnienie podziału majątku wspólnego byłych małżonków – skarga pauliańska

  (...) pytania prawnego Sądu Okręgowego i nad którym Sąd Najwyższym musiał się pochylić, przedstawiał się w sposób następujący.: Jeden z małżonków posiadał dług w stosunku do banku z (...)

 • Monitor ASUS Designo MX27UQ

  (...) Z monitorem Designo MX27UQ użytkownik otrzymuje obraz o wyjątkowej szczegółowości. Gęstość 163 pikseli na cal przekłada się na niesamowitą ostrość i do 300 proc. większą przestrzeń (...)

 • Umowa zlecenie w 2016 r.

  (...) zawartej umowy zlecenia będzie niższa od wynagrodzenia minimalnego, to wtedy zarówno pierwszy jak i kolejny i wszystkie składki opłacać. W takiej sytuacji zleceniobiorca powinien (...)

 • Branża farmaceutyczna: wydatki na reklamę IV kw. 2015 r.

  (...) kwartale minionego roku firmy farmaceutyczne wydały na ponad 278 milionów złotych, a więc o około 14 milionów więcej niż w analogicznym okresie poprzedniego roku. Całoroczne wydatki (...)

 • Księżno - nowe osiedle społeczne Archicom

  (...) jak zapewniają jego przedstawiciele - nowoczesny, dogodnie skomunikowany z centrum Wrocławia kompleks mieszkaniowy, zaprojektowany w oparciu o autorską koncepcję budowy osiedli społecznych (...)

 • Upadłość konsumencka pomogła wrocławianom

  (...) i Restrukturyzacyjnych Sądu Rejonowego dla Wrocławia – Fabrycznej zarejestrował w minionym roku 172 sprawy. 66 z nich zakończyło się ogłoszeniem upadłości, 38 zostało oddalonych, 14 (...)

 • Wynagrodzenia kobiet i mężczyzn w 2015 roku

  (...) i mężczyznami są widoczne na wszystkich szczeblach zarządzania niezależnie od stażu pracy. Największe dysproporcje wystąpiły w przypadku dyrektorów. Przykładowo: kobiety ze stażem pracy (...)

 • EUR/USD - ogromne odbicie od wsparcia

  (...) - Inflacja konsumencka, fin. luty, 10:30 (Wlk. Brytania) - Bilans handlu zagranicznego, 14:30 (Kanada) - Zmiana zatrudnienia luty, Stopa bezrobocia luty, 14:30 (USA) - Ceny importu i eksportu luty (...)

 • DAX - duże zamieszanie

  (...) możliwe są niewielkie wzrosty i dokończenie wzrostowej fali piątej. Ze styczniowego dna może się pojawić 5-falowa struktura (wykres 1). Po której powinniśmy zobaczyć tylko korekcyjne (...)

 • EUR/USD rośnie w reakcji na zapowiedzi ECB

  (...) dłużej niż do marca 2017 roku, ale logika wskazuje, że jego rozszerzanie nie zostanie szybko ogłoszone. ECB zawiódł zatem w tym sensie, że nie zasygnalizował, że wkrótce dojdzie do (...)

 • Mitsubishi Outlander 2.0 CVT 4WD Instyle Navi po kuracji odmładzającej

  (...) naprawdę wiele. Owszem, sylwetka pozostała taka sama, ale każdy już na pierwszy rzut oka znajdzie kilka nowych elementów karoserii. Po pierwsze, mamy nowe oświetlenie. Zarówno lampy tylne, jak (...)

 • Zarządzanie ryzykiem jako nieodłączny element realizacji projektu

  (...) można posłużyć się doświadczeniami z przeszłości. Informacje historyczne muszą być wiarygodne i maksymalnie kompleksowe – powinny opisywać potencjalnie niekorzystne zdarzenia oraz (...)

 • Kontrola GIODO w 2016 r. – kto powinien się obawiać?

  (...) Rzeczpospolitej dr Edyta Bielak-Jomaa sprawująca urząd Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych zapowiedziała, że rok 2016 obfitować będzie w kontrole sektorowe. Jednocześnie jednak (...)

 • Sylwia Bos - Stare antyki i meble stylowe, holenderskie, obrazy, lustra, lampy.

  Czytaj więcej: Stylowe


strony : [ 1 ]
 
11
marzec 2016

marzec 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3226
CHF 3,9409
USD 3,8903
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.