eGospodarka.pl

 • Polska: wydarzenia tygodnia 01/2016

  (...) strefie (większość jest rozliczana w gotówce) jest szacowana na 215 mld zł co stanowił 12,4 proc. PKB. Z tego powodu z tytułu CIT budżet stracił w 2014 roku około 40 mld zł. Natomiast (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja INF-B, poznaj opinie o Tescoma MONTI Podstawka pod garnek / półeczka czy przeglądaj oferty pracy z miasta gubin.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 01/2016

  (...) że w bilansie za rok 2015 liczy się ze stratą ok. 23 mld franków. To skutek spadku wartości swych rezerw w walutach obcych. Według Markit Economics indeks PMI composite w strefie euro (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 01/2016

  (...) ds. Wyżywienia i Rolnictwa (FAO) globalne ceny żywności zmniejszyły się w 2015 roku o 19 procent (to już czwarty kolejny rok spadku cen żywności na rynkach światowych). To także (...)

 • Klauzula o unikaniu opodatkowania w Ordynacji podatkowej?

  (...) tej klauzuli do . Kilka lat temu udało się nawet tego dokonać, ale przepisy zostały uznane za niekonstytucyjne i zniknęły z Ordynacji. W roku 2015 klauzula pojawiła się dwukrotnie – w (...)

 • Polskie miasta nieświadome swoich atutów

  (...) sobą prowadzenie biznesu w naszym kraju. Potwierdzeniem tego są dane PAIiIZ, z których wynika, że Agencja obsługuje obecnie 186 projektów inwestycyjnych, co jest wynikiem o ponad 20 proc (...)

 • SsangYong Tivoli 1.6 e-XDi 2WD Quartz wygląda po europejsku

  (...) w ręce znacznie spokojniejsze ołówki... Efektem tego są bardziej konserwatywne sylwetki najnowszych modeli SsangYonga. Tivoli jest tego dobrym przykładem. Ciekawie narysowane lampy i reflektory (...)

 • Ranking banków. Które najlepsze według tajemniczych klientów?

  (...) Polskę w listopadzie 2015 r. Przebadanych zostało 60 placówek znajdujących się pod szyldem 15-tu banków. Pod lupę wzięto: Alior Bank, Bank BPH, Bank Millennium, Bank Pekao SA, Bank (...)

 • Nowe mieszkania: gdzie po podwyższony standard?

  (...) sprzedaży w Atlas Estates Planujemy realizację kolejnej inwestycji z segmentu w postaci wieży apartamentowej, która stanie przy ulicy Grzybowskiej w Warszawie i dopełni kompleks z wieżami (...)

 • Pol-Levant Linie Żeglugowe, Gdynia - Przedsiębiorstwo armatorskie akwizycją, marketingiem i bukowaniem ładunków oraz obsługą techniczno-eksploatacyjną statków morskich.

  Czytaj więcej: Morski


strony : [ 1 ]
 
9
styczeń 2016

styczeń 2016
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3457
CHF 3,9922
USD 3,9963
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.