eGospodarka.pl

 • Znamy laureatów III edycji konkursu e-Commerce Polska awards

  (...) wyróżnionych w konkursie, w kategoriach z zakresu brandingu i sprzedaży. Nagrodę przyznali również e-konsumenci w kategorii najlepsza obsługa klienta. Sklepy zostały podzielone według (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Rp-3h , poznaj opinie o Farmona Odżywka kondycjonująca Saponics do włosów delikatnych i normalnych czy przeglądaj oferty pracy z miasta iława.


 • Telefon komórkowy myPhone 6300

  (...) o rozdzielczości 320x240 px, a duże ikony, czytelna czcionka i podświetlane klawisze sprawiają, że powinien on idealnie wpisać się w gusta osób poszukujących prostego i funkcjonalnego (...)

 • Expose Beaty Szydło na Twitterze

  (...) Do momentu rozpoczęcia obrad Sejmu pojawiło się 441 wzmianek, w których wystąpił hashtag #expose. Największa aktywność przypadła na czas przemówienia nowej premier. Od godziny 11:10 do (...)

 • Jak czytamy e-booki?

  (...) nie napawają optymizmem. Mimo to polski rynek e-booków rozrasta się z roku na rok. cieszą się coraz większą popularnością wśród Polaków, którzy zdają się doceniać tę mobilną (...)

 • Praca na urlopie wychowawczym: można czy nie można?

  (...) Przyznawany jest po to, by dać pracownikowi komfortowe warunki do wychowywania dziecka. W naturalny sposób wiąże się to z koniecznością zawieszania w tym czasie aktywności zawodowej. Z jednej (...)

 • Niższe (50%) i karne (150%) odsetki podatkowe w 2016 r.

  (...) równa sumie 200% podstawowej stopy , ustalanej zgodnie z przepisami o Narodowym Banku Polskim, i 2%, z tym że stawka ta nie może być niższa niż 8% - takie jest obecne brzmienie art. 56 §1 (...)

 • Wyżywienie w podróży służbowej z podatkiem dochodowym?

  (...) w krajowe jak i . Dotychczas wnioskująca o wydanie interpretacji wypłacała im diety w ustawowej wysokości z tytułu odbywania podróży służbowych, obecnie natomiast planuje zmienić ten (...)

 • Odwołanie darowizny to ponowne nabycie mieszkania w PIT

  (...) Wnioskodawczyni w 2001 r. otrzymała w , część udziału w którym następnie 29 maja 2008 r. na podstawie w formie aktu notarialnego przekazała swojemu synowi. Darowiznę tę odwołała aktem (...)

 • Zdolność kredytowa XI 2015

  (...) poziomie 5 tys. zł netto może pożyczyć 403,3 tys. zł (mediana) w formie 30-letniego kredytu – wynika z najnowszych danych zebranych przez Lion’s Bank. Do kalkulacji przyjęto, że (...)

 • UOKiK wszczął postępowanie przeciw Credit Agricole Bank Polska

  (...) wprowadzał w tabelach opłat i prowizji, regulaminach i umowach. Zweryfikowano także elektroniczny system komunikowania się z konsumentami. Łącznie wątpliwości Prezesa Urzędu Ochrony (...)

 • Ile pieniędzy mają polskie gospodarstwa domowe?

  (...) analizy poświęcone majątkowi najbogatszych gospodarstw domowych w Polsce oraz obciążeniu Polaków z tytułu kredytów złotowych i walutowych. Jak czytamy w opracowaniu, w ubiegłym roku (...)

 • Magazyny: 2015 rok rekordowy?

  (...) popyt zdołał osiągnąć poziom 540 000 mkw. do czego w największym stopniu przyczyniły się okolice Warszawy (ponad 180 000 mkw.) i Górnym Śląsku (100 000 mkw.). Wzrost względem (...)

 • Technologia 5G otwiera nowe możliwości

  (...) nowych branż i gałęzi przemysłu Do 2021 roku ruch sieciowy w Ameryce Północnej i Europie ma wzrosnąć nawet sześciokrotnie, za co w przeważającej mierze odpowiadać będzie rosnąca (...)

 • Najdroższe ulice handlowe świata 2015

  (...) najdroższych świata, które zostało sporzadzone na podstawie własnych danych firmy Cushman & Wakefield w zakresie wysokości stawek czynszowych za najlepszej jakości . Bieżąca, 27 już (...)

 • Nowa ustawa konsumencka po 10 miesiącach obowiązywania

  (...) 25 grudnia minionego roku. Jej celem była implementacja przepisów dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady nr 2011/83/UE z dnia 25 października 2011 r. w obszarze praw konsumentów. Nowe przepisy (...)

 • Nowe mieszkania: gdzie zamieszkasz od ręki?

  (...) Corp Większość naszych projektów to duże inwestycje, realizowane etapami, w których na bieżąco uzupełniamy ofertę. Ostatnie mieszkania można znaleźć w takich inwestycjach jak Dolina (...)

 • Laserowe urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-9015CDW

  (...) kopiowanie i skanowanie. DCP-9015CDW oferuje także szereg opcji skanowania, w tym wysyłanie skanów do sieci oraz do serwera FTP. Utworzone pliki mogą być współdzielone i bezprzewodowo (...)

 • Zmiana pracy: rozważa ją już co 3 pracownik

  (...) opracowany przez Pracuj.pl raport „Wygoda kontra rozwój” pokazał, że 35% pracujących Polaków aktywnie poszukuje nowej pracy lub zastanawia się nad zmiana pracodawcy. Przeważnie ci, którzy (...)

 • Oszczędzanie na emeryturę - ewentualność czy konieczność?

  (...) IKZE, to w badanym okresie podskoczyła ona o 5 proc., a wartość zebranych tam środków o 33%. Wprawdzie badania prowadzone w bieżącym roku przez IZFiA wykazały niewielkie zainteresowanie , to (...)

 • Spam w III kwartale 2015 r.

  (...) przez Kaspersky Lab, spam wygenerował 54,2% ruchu e-mail, co jest równoznaczne z dość niewielkim spadkiem wobec ubiegłego kwartału (-0,8%). Autorzy raportu dokonali również identyfikacji (...)

 • Peugeot 508 1.6 e-THP S&S Active budzi zaufanie

  (...) kuracja odmładzająca tak znacznie zmienia "twarz" samochodu. Reflektory patrzą teraz dostojniej, grill ma odpowiednie proporcje i kształty, a logo firmy w końcu jest tam, gdzie być powinno, a (...)

 • EUR/PLN tkwi w okolicach 4,25

  (...) mierze wynikał z ograniczania długiej pozycji w dolarze i nie będzie kontynuowany. Fakt, że grudniowa podwyżka stóp w USA jest w bardzo dużym stopniu wyceniona, nie sprawia, że rajd dolara (...)

 • EUR/USD - atak na 1.0685 USD, ropa w konsolidacji

  (...) Konferencja prasowa po posiedzeniu BOJ listopad, 10:30 (Wlk. Brytania) - Sprzedaż detaliczna (r/r) październik (prognoza 4,2%, poprzednio 6,5%), 13:30 (Strefa Euro) - Protokół z posiedzenia ECB (...)

 • DAX - na oporach

  (...) pojawiła się klarowna 5-falowa struktura. Silny opór jest w rejonie 2015-2040 pkt. (wykres 1). Przed jego przełamaniem możliwa jest lokalna korekta, potem oczekuję na przebicie tej bariery (...)

 • 8 sposobów na zaangażowanie pracowników

  (...) podpisać się aktywny pracownik, brzmią: „To mnie inspiruje i chcę to robić”, „Dzięki tej pracy odniosę sukces” i „Kocham to co robię”. Osoby zafascynowane swoją pracą stanowią (...)

 • Giacomo Conti - Produkcja oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna odzieży męskiej. Oferta, adresy salonów firmowych, dane kontaktowe. Poznań. [Wymaga Flasha]

  Czytaj więcej: Męska


strony : [ 1 ] . 2
 
19
listopad 2015

listopad 2015
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2477
CHF 3,9023
USD 3,9754
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.