eGospodarka.pl

 • Odstąpienie od umowy o dzieło: inaczej niż przy zleceniu

  (...) określonych w Kodeksie cywilnym lub wynikających z , może dojść do wcześniejszego ustania tego stosunku, w szczególności w wyniku zrealizowania prawa odstąpienia przewidzianego w art. 644 (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja PIT-2K, poznaj opinie o Wydawnictwo BOSZ Wacława Milewska, Juliusz Kossak czy przeglądaj oferty pracy z miasta sokółka.


 • 5 propozycji na weekend majowy

  (...) zestawienie destynacji, do których przelot (w obie strony) nie będzie kosztował więcej niż 1000 złotych. Dodatkowym atutem miejsc mają być warunki atmosferyczne – w żadnym z nich (...)

 • Mieszkanie - gra w kolory

  (...) czuć się w swoim wnętrzu. Aby tak było, powinno ono być przystosowane do naszego obecnego nastroju, doskonale nadają się do tego kolory. Należy zacząć od zaplanowania bazy kolorystycznej (...)

 • Samochód służbowy dla pracownika bez składek ZUS?

  (...) rozwiązania: Po wprowadzeniu stosownych zapisów np. w regulaminie wynagradzania oraz w przypadku ponoszenia przez pracowników częściowej odpłatności za otrzymane świadczenie w postaci (...)

 • Zawieszona działalność nie wyklucza wspólnego zeznania podatkowego?

  (...) wspólnym rozliczeniu małżonków czy też rozliczenie się w sposób przewidziany dla osób samotnie wychowujących dzieci, uzależnione są od kilku warunków. Ustawa o podatku dochodowym od osób (...)

 • Darowizna krwi, na fundację i kościół zmniejsza podatek dochodowy

  (...) przekraczać 6% uzyskanego dochodu, darowizna nie mogła stanowić (a stanowiła, jeśli przedsiębiorca podarował jakiejś organizacji produkty spożywcze) i nie może być odliczona od dochodu (...)

 • Współwłasność samochodu a koszty uzyskania przychodu

  (...) Wnioskodawca prowadzi działalność gospodarczą, w której wykorzystuje samochód, którego jest współwłaścicielem w 50%. Pozostałe 50% należy do jego ojca. Jest to o ładowności 1100 kg, z (...)

 • Obligacje skarbowe – oferta V 2015

  (...) w maju br. Najświeższa oferta resortu finansów zakłada, że oprocentowanie popularnych dwulatek wyniesie 2,00% w skali roku. Pozostałe papiery wartościowe, w pierwszym okresie odsetkowym (...)

 • Rynek biurowy w Polsce I kw. 2015

  (...) Powierzchni Biurowych i Reprezentacji Najemcy, JLL, informuje: „Mamy za sobą bardzo dobry początek roku w segmencie nieruchomości biurowych w Polsce. Warszawa wraz miastami regionalnymi (...)

 • Reklama osobista – zabójca spamu

  (...) sobie ślad w internecie. Nie jest dokładnie wiadomo kim jesteśmy, ale rozpoznawane jest urządzenie, na którym działamy. Wiadomo również na jakie strony internetowe wchodzimy, jakich (...)

 • Najlepsze kredyty hipoteczne IV 2015

  (...) się nieśmiało wiosenne ożywienie. Pomimo braku spektakularnych wydarzeń w kwietniu, istnieje szansa na podtrzymanie tej tendencji w kolejnych miesiącach, głównie z powodu rekordowo niskich (...)

 • Losy dolara zależne od FOMC

  (...) w ostatnim czasie tendencję – publikowane dane z gospodarki amerykańskiej pozostają słabsze, więc nie ma się co dziwić, że konsumenci w USA pozostają mniej optymistyczni co do perspektyw (...)

 • Acer Iconia Tab 10 dla szkół

  (...) naukę został stworzony z myślą o edukacji, dlatego położono nacisk na jego trwałość. Wzmocniona rama przednia jest odporna na uginanie, a włókno mineralne nadaje wytrzymałość tylnej (...)

 • Na Wall Street przecena akcji Twittera

  (...) dnia zaliczyć do udanych. Tuż przed zakończeniem sesji na Wall Street wyciekły wyniki Twittera, co doprowadziło do ogromnej przeceny akcji tej spółki, za sprawą rozczarowania rezultatami (...)

 • Kolejne budynki wielorodzinne na Osiedlu Słonecznym w Brodowie

  (...) Osiedla Słonecznego w Brodowie przyjął swoich właścicieli już kilka lat temu. Od tego czasu wiele się zmieniło - inwestycja rozwija się w dynamicznym tempie i docelowo mają się na nią (...)

 • Wyniki PTE i OFE w 2014

  (...) w końcu 2014 r. wyniosła 17,0 mln. Udział rachunków martwych, na które nie wpłynęła żadna składka wyniósł 0,7%, przed rokiem było to 0,8% ogólnej liczby rachunków. Odsetek rachunków (...)

 • Sprzedaż bezpośrednia 4 proc. w górę

  (...) zapisze się w historii polskiego sektora sprzedaży bezpośredniej. Tegoroczny, 4-procentowy wzrost był już kolejnym. Z analizy przeprowadzonej przez Polskie Stowarzyszenie Sprzedaży (...)

 • Acer Chromebook 15 CB3-531

  (...) Acer Chromebook 15 CB3-531 posiada duży wyświetlacz 15,6" TFT LCD. Ponadto wyświetlacz nowego Chromebooka wyposażono w technologię Acer ComfyView zmniejszającą ilość odbitego światła i (...)

 • EUR/PLN stoi w okolicach 4,00

  (...) decyzje o koszcie pieniądza. Najważniejszy z nich to oczywiście Fed, ale paradoksalnie te posiedzenie budzi stosunkowo mało kontrowersji. Nie będzie wieńczone ani przez nowe projekcje makro (...)

 • Ford Fiesta ST jak damska sportsmenka

  (...) oceniłbym sylwetkę Forda Fiesty. Jedyne co męskie to nutka Astona Martina (ach ten grill), co mnie osobiście w ogóle nie drażni oraz sama wersja auta – ST. Czy to oznacza, że Fiesta mi się (...)

 • W weekend majowy licho nie śpi

  (...) wyjazdy, wykorzystując dodatkowe dni wolne od pracy. Obecnie zapewne wiele osób szuka noclegów na majówkę, by tradycyjnie wyjechać na kilkudniowe wczasy. Niestety niekiedy taki wyjazd zamiast (...)

 • Gotówka w odwrocie?

  (...) mierze przesądzają o popularności płatności online w sklepach internetowych, są szybkość i wygoda. Nic zatem dziwnego, że zdeklasowały one zarówno klasyczny przelew, jak i gotówkę, by (...)

 • Spółka osobowa: ustanowienie zastawu na ogóle praw i obowiązków wspólnika

  (...) „na prawach i obowiązkach” wspólnika należy w pierwszej kolejności zapoznać się z pojęciem „praw i obowiązków” osobowej, a następnie zbadać czy te prawa i obowiązki posiadają (...)

 • Czego szef wymaga od asystentki?

  (...) ulegała przewartościowaniu, którego symbolem jest zmiana nazwy stanowiska z sekretarki na asystentkę. Rola stanowiska znacznie urosła, zwiększył się także zakres pełnionych na nim (...)

 • Dojazd do pracy rowerem? Raczej nie

  (...) części. W pierwszej pytania kierowano do osób aktywnych. W drugiej - obecnie prowadzonej - badaniom poddawani są studencki, którzy nie podjęli jeszcze pracy zawodowej. Ankiety przeprowadzana (...)

 • Rollei Polska i Wiese Fototechnik - Prezenatcja produktów, adresy serwisowe, wykaz dystrybutorów. W ofercie również naprawa, przebudowa i modyfikacją sprzętu fotograficznego na filmy zwojowe.

  Czytaj więcej: Sprzęt


strony : [ 1 ] . 2
 
29
kwiecień 2015

kwiecień 2015
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,0060
CHF 3,8156
USD 3,6396
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.