eGospodarka.pl

 • Rośnie sprzedaż samochodów użytkowych

  (...) kupili i zarejestrowali 12 395 nowych , o 8,97 proc. więcej w porównaniu z takim samym okresem 2014 roku. Największą popularnością cieszą się auta Fiat, w I kwartale tego roku (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Odpowiedź na pozew w sprawie wypłaty odprawy emerytalnej, poznaj opinie o Dunhill Fresh czy przeglądaj oferty pracy z miasta bochnia.


 • MON wybrało: śmigłowce z Francji, rakiety z USA

  (...) ministerstwo obrony narodowej dokonało oceny formalnej i merytorycznej złożonych ofert dostawy, natomiast ministerstwo gospodarki dokonało oceny ofert offsetowych złożonych w tym postępowaniu. (...)

 • Prawo jazdy będzie można łatwiej stracić. W połowie maja wchodzą nowe przepisy

  (...) życie nowelizacja Kodeksu karnego, zwiększająca kary za niektóre przestępstwa drogowe. Kierowcom, którzy przekroczą dozwoloną prędkość o co najmniej 50 km/h w obszarze zabudowanym (...)

 • Nietuzinkowy Fiat 500L 0.9 TwinAir Lounge

  (...) felgi, czarne osłony, biały dach i sporo chromu - taki trochę urodzinowy torcik z wisienką. Co ważne, również urodziwy. to żywy dowód na to, że spore możliwości personalizacji dają (...)

 • TrophyResort S.A. debiutuje na NewConnect

  (...) emitenta koncentruje się na rozbudowie hotelu Trophea oraz na świadczeniu usług doradczych dla przedsiębiorstw. Spółka świadczy także usługi m. in. doradztwa w zakresie pozyskiwania dotacji, (...)

 • Produkcja w Polsce III 2015

  (...) Urząd Statystyczny dowodzą, że produkcja sprzedana przemysłu w cenach stałych (w przedsiębiorstwach o liczbie pracujących powyżej 9 osób) była w marcu br. o 8,8% wyższa niż przed rokiem (...)

 • Rynek pracy nie powinien wykluczać

  (...) i powszechnym zjawiskiem, z którym mamy do czynienia jest starzenie się społeczeństwa. Ze względu na i wzrastającą długość życia stosunek niepracujących oraz osób starszych do ludzi w (...)

 • Jak polski e-commerce może pozyskać zagranicznych klientów?

  (...) w Europie jest Wielka Brytania – aż 42 proc. Brytyjczyków kupuje w sieci przynajmniej raz w tygodniu. Na drugim miejscu znaleźli się konsumenci z Niemiec – 35 proc. z nich jest na wirtualnych (...)

 • Apteki internetowe: kto je odwiedza?

  (...) tak wynika z raportu serwisu Opineo.pl, opublikowanego pod koniec 2014 roku. Wyraźną różnicę w cenie widać głównie w przypadku nierefundowanych leków, suplementów diety oraz (...)

 • Provident ryczałtuje opłaty za usługi dodatkowe

  (...) do standardowych działań UOKiK. Doświadczenia pokazują, że przedsiębiorcy działający w tej branży dość często dopuszczają się praktyk godzących w interesy konsumentów, stosując (...)

 • Co i gdzie jedzą Polacy?

  (...) stale rośnie. Szczególnie widoczne jest to w dużych miastach, gdzie klienci mogą wybierać lokale ze względu na rodzaj kuchni, ekskluzywność, wystrój czy lokalizację. Jakie są więc obecnie (...)

 • Wpłaty na IKZE zmniejszają podatek dochodowy w rocznym PIT

  (...) wskazane, wpłat na poczet IKZE można dokonywać od chwili ukończenia 16 roku życia. Co za tym idzie, na własną emeryturę mogą oszczędzać już osoby nieletnie. Niemniej ustawodawca dla (...)

 • Opiekunka do dziecka rozlicza się na PIT-36

  (...) zatrudnienie , jest umowa uaktywniająca. Pozwala ona na zatrudnienie niani przez rodziców, którzy nie . W takim przypadku rodzice nie mają statusu płatnika podatku dochodowego, w więc nie (...)

 • Sprzedaż ziemi rolnej z podatkiem dochodowym?

  (...) Wnioskodawca wraz z żoną w 2004 r. nabył do majątku wspólnego o powierzchni 0,4219 ha. Następnie 9 czerwca 2006 r. zmarła żona wnioskodawcy, a udział we wskazanym gruncie nabyli po niej w (...)

 • Opłata adiacencka: czy można odwołać się od decyzji?

  (...) określone są w ustawie o gospodarce nieruchomościami z dnia 21 sierpnia 1997r. Zgodnie z zawartymi tam przesłankami, obowiązek uiszczenia opłaty adiacenckiej może zostać nałożony na (...)

 • E-commerce: kto płaci za zwrot towaru?

  (...) konsumentów nie skorzysta ponownie z oferty sklepu internetowego jeśli ten nie pokrywa kosztów ewentualnego odesłania zakupionego towaru. Zgodnie z obowiązującymi przepisami pokrycie kosztów (...)

 • Indeksy europejskie rosną

  (...) straty. Z jednej strony mieliśmy wczoraj zacieśnienie regulacji na chińskim rynku giełdowym, które ograniczają kredytowanie na zakup akcji. Z drugiej jednak strony mieliśmy cięcie stopy (...)

 • EUR/USD - przełamane wsparcie w rejonie 1.0720 USD

  (...) - Protokół z posiedzenia RBA kwiecień, 11:00 (Niemcy) - Indeks instytutu ZEW kwiecień (prognoza 55,3, poprzednio 54,8), 14:30 (Kanada) - Sprzedaż hurtowników (m/m) luty (poprzednio -3,1%) (...)

 • Activ Investment buduje przy Banacha w Krakowie

  (...) pierwszym krakowskim przedsięwzięciem Activ Investment - spółka przez kilkanaście lat realizowała kompleks mieszkaniowy zlokalizowany przy ul. Okulickiego. W 9 etapach osiedla powstało (...)

 • Outplacement – nowy standard czy paląca potrzeba?

  (...) na rynku polskim bardziej jako „zwolnienia monitorowane”, wszedł do obiegu ponad 30 lat temu za sprawą założyciela jednej z czołowych chicagowskich firm doradztwa zawodowego. Wzrastające (...)

 • Na ile ZEW może pomóc EUR?

  (...) zasugerował wczoraj, że dalsze obniżki stóp procentowych są możliwe. Dodał, że AUD powinien dalej tracić na wartości, co należy łączyć z jego wypowiedzią z końca ubiegłego roku (...)

 • Branża modowa: wydatki na reklamę w 2014 r.

  (...) w kategorii moda była branża odzieżowa, która przeznaczyła na promocję ponad 93 miliony zł (50% wszystkich wydatków). Ponad 29% wydatków przypadło na producentów zegarków i biżuterii (...)

 • Kluby fitness w coraz lepszej kondycji

  (...) wyniosła 26,8 mld euro (to o 1,6 mld euro więcej niż rok wcześniej), z czego 65 proc. stanowią przychody wygenerowane w pięciu krajach: Wielkiej Brytanii, Niemczech, Włoszech, Francji oraz (...)

 • S&P500 - możliwy nieudany atak na opór w rejonie 2106 pkt

  (...) oczekuję przekroczenia wczorajszego szczytu. W efekcie z dna z 26 marca pojawi się fala 3 z czytelną 5-falową strukturą. W dalszej perspektywie możliwa lokalna korekta w postaci fali 4-tej. W (...)

 • Polski rynek pracy oczami studentów

  (...) swoją po ukończeniu studiów? Jaki kierunek studiów da mu największe szanse na znalezienie dobrej pracy? W jaki sposób planuje jej szukać i co może okazać się w tym najbardziej pomocne? Na (...)

 • Kancelaria Prawnicza Krzysztof Niedźwiedź - Oferta obsługi prawnej na rzecz przedsiębiorców, instytucji i osób fizycznych, osiągnięcia, zasady wynagrodzenia. Lublin.

  Czytaj więcej: Kancelarie radcowskie


strony : [ 1 ] . 2
 
21
kwiecień 2015

kwiecień 2015
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 3,9822
CHF 3,8828
USD 3,7275
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.