eGospodarka.pl

 • Surowe kary dla pijanych kierowców. Sejm zdecydował

  (...) innych ustaw, wprowadza rozwiązania mające - w zamierzeniu rządu, który - poprawić bezpieczeństwa na drogach oraz zadośćuczynić ofiarom wypadków. Pijani kierowcy: koniec pobłażania (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Pozew o ustalenie nieważności testamentu, poznaj opinie o Mustek HT-706 60 W czy przeglądaj oferty pracy z miasta Janów Lubelski.


 • Polska: wydarzenia tygodnia 12/2015

  (...) pt. "KPMG IT Outsourcing Service Provider Performance & Satisfaction Study 2014/2015" Polska jest drugą na świecie - po Indiach - najbardziej atrakcyjną lokalizacją na świecie dla świadczenia (...)

 • Europa: wydarzenia tygodnia 12/2015

  (...) roku ok. 350 milionów ton CO2. Niemiecki rząd zamierza nałożyć na starsze elektrownie węglowe emitujące zbyt dużo CO2 dodatkową "opłatę klimatyczną". Informacja ta została (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 12/2015

  (...) Kongresie wokół budżetu i limitu długu USA. Republikanie kolejny raz uzależniają zgodę na podniesienie limitu długu od ustępstw prezydenta Baracka Obamy i Demokratów w innych, ważnych dla (...)

 • Faktura podatnika zwolnionego z VAT - wymagane elementy

  (...) prawna Od 2014 r. ustawa o podatku od towarów i usług (VAT) stała się jeszcze ważniejszym aktem prawnym niż przed tą datą. Ustawodawca zaimplementował do niej większość najistotniejszych (...)

 • Towarowa Giełda Energii w II 2015 roku

  (...) (RDNiB) dla energii elektrycznej Wolumen obrotu zanotowany w lutym br. na Rynku Dnia Następnego i Bieżącego (RDNiB) wyniósł 2 036 009 MWh, co jest wynikiem o 1,98 proc. lepszym od (...)

 • 4 sygnały, że Twoi pracownicy nie darzą Cię sympatią

  (...) Wydaje to się sprzeczne z zasadami logiki, ale jeśli nikt nie ma Ci oficjalnie nic do zarzucenia, najczęściej tłamsi swoje uczucia głęboko w sobie i nie chce przyznać, że nie przepada za (...)

 • Toyota Yaris Hybrid warta uwagi?

  (...) 15 lat i trzy generacje na koncie. Jej hybrydowa odmiana powstała w 2012 roku. Dwa lata później auto przeszło największy w swojej historii face lifting. Zmieniono przód pojazdu poprzez (...)

 • Zakupy online za granicą: jak rozwiązać spór?

  (...) polskich jak i zagranicznych . Więcej e-zakupów rodzi za sobą także więcej możliwych sporów. Według sieci Europejskich Centrów Konsumenckich (ECC-Net) najczęstsze problemy przy wirtualnych (...)

 • Jutrzenka - Dobre Miasto - Producent galaretek i śliwek w czekoladzie, krówek, toffi, irysów i innych słodyczy. Dobre Miasto k/Olsztyna.

  Czytaj więcej: Słodycze


strony : [ 1 ]
 
22
marzec 2015

marzec 2015
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1255
CHF 3,9101
USD 3,8645
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.