eGospodarka.pl

 • Nazwa domeny - niełatwy wybór

  (...) się pytanie, w jaki sposób wybrać domenę, by nie narazić się na zarzut naruszenia prawa. Odpowiedź na pytanie nie jest wcale taka prosta. Rejestrując domenę należy bowiem zwrócić uwagę (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS Z_OPP, poznaj opinie o Nokia 5030 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Kostrzyn nad Odrą.


 • Eurodolar na tegorocznym minimum

  (...) na 10:30 publikacja zapisków z posiedzenia Banku Anglii. O 13:45 w Glasgow swoje wystąpienie będzie miał szef BoE Mark Carney. W związku z dwoma tak ważnymi wydarzeniami, szczególnie biorąc (...)

 • GUS: bezrobocie nadal spada

  (...) od dwóch lat bezrobociem. Bezrobocie spada już od początku roku, rośnie także . W szóstym miesiącu roku liczba zarejestrowanych bezrobotnych spadła w ciągu miesiąca (względem ) o 74,1 tys. (...)

 • Phishing: cyberprzestępcy atakują portale społecznościowe

  (...) portalu społecznościowym pozornie nie powinno być czymś, na co skuszą się cyberprzestępcy, ponieważ działanie to nie przynosi natychmiastowych zysków – w końcu nie przechowujemy naszych (...)

 • Jaki czas pracy pozwoli na wakacje w 2014?

  (...) zawodów, a także średnią krajową. Koszt w 5 najpopularniejszych destynacjach (Grecja, Egipt, Turcja, Hiszpania i Tunezja) został wyliczony przez portal Wakacje.pl na podstawie danych (...)

 • Sprzedaż wierzytelności hipotecznych I-VI 2014 r.

  (...) korporacyjnego międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield szacują zaangażowanie brutto europejskich banków i agencji zarządzających nieruchomościami o zwiększonym ryzyku (non-core) (...)

 • Nawigacja GPS – czym kierujemy się przy wyborze?

  (...) czerwcu szukali omawianego sprzętu, najbardziej zainteresowani byli jego Producentem. Ponad 30% korzystających z tego filtra wybierało nawigację TomTom. 14-procentową popularnością cieszyły (...)

 • Hazard online – jakie niebezpieczeństwa?

  (...) w przypadku kasyn internetowych. W wielu państwach kasyna są całkowicie zakazane (np. w niektórych państwach muzułmańskich, takich jak Zjednoczone Emiraty Arabskie czy Palestyna legalne kasyna (...)

 • Vela, Szczecin - Oferta transportu skierowana do przedsiębiorstw, agencji morskich i firm żeglugowych oraz instytucji publicznych.

  Czytaj więcej: Samochodowy


strony : 1 . [ 2 ]
 
23
lipiec 2014

lipiec 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
31
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1355
CHF 3,4034
USD 3,0707
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.