eGospodarka.pl

 • Skoda Superb Combi 1.8 TSI Elegance po kuracji odmładzającej

  (...) bardziej elegancko. Ma teraz ciemne wypełnienia reflektorów, ciekawiej wyglądający grill i przeprojektowane zderzaki. Nie zabrakło także nowego logo. W przypadku wersji Combi, tylna część (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument E 102 , poznaj opinie o Mastercook PTE-84 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Bartoszyce.


 • Najczęściej cytowane media II 2014

  (...) pierwsze miejsce zajęła Rzeczpospolita. Na drugiej pozycji znalazła się Gazeta Wyborcza, na trzeciej – Wprost. Rzeczpospolita największą ekspozycję w mediach zapewniła sobie dzięki (...)

 • Nowy HTC One (M8)

  (...) z metalu, o zawężonych brzegach oraz łagodniejszych krawędziach, co ma zwiększać wygodę uchwytu . W obudowie znajduje się 5 calowy wyświetlacz Full HD ( 1080p). Wspierany przez procesor (...)

 • Meritum Bank Mobilny

  (...) umożliwiająca bankowanie w pełni mobilnie. Każdy, kto chce rozpocząć korzystanie z usług bankowych nie musi już nawet używać komputera, a tym bardziej udawać się w tym celu do oddziału (...)

 • Rynki akcji: pomiędzy nadzieją a strachem

  (...) indeks Hang Seng China Enterprises urósł o niemal 10%. To efekt plotek o tym, iż władze uruchomią kolejny pakiet stymulacyjny, tym razem ukierunkowany na rozwój mniejszych aglomeracji (...)

 • Lokata Horyzont Zysku w Banku Millennium

  (...) dla nowych środków w wysokości od 1000 zł do 100 000 zł. W zależności od okresu trwania lokaty, oprocentowanie wynosi: 3,10% w skali roku dla lokaty 15-miesięcznej 3,30% w skali roku dla (...)

 • Są chętni na kredyty

  (...) sprzyja im ciepła zima i start programu dopłat . Jednocześnie mieszkania przestały już tanieć i poprawia się sytuacja gospodarcza . W takich warunkach wiele osób postanowiło nie przekładać (...)

 • Samochody w podatku VAT od kwietnia 2014: nowy druk VAT-26

  (...) które obecnie dają pełne prawo do odliczenia podatku VAT i to zarówno od ich zakupu, leasingu, najmu, jak też napraw i innych wydatków eksploatacyjnych, z paliwem włącznie oraz o samochody (...)

 • Import/eksport usług w podatku VAT od wynajmu pracowników

  (...) we wstępie jest w istocie świadczeniem usług, które co do zasady podlega opodatkowaniu podatkiem VAT. Powyższe wynika z faktu, iż polska "oddaje" podmiotowi zagranicznemu swojego pracownika za (...)

 • Małżonek w zakładzie karnym a wspólne zeznanie podatkowe

  (...) w ustawie o podatku dochodowym od osób fizycznych, małżonkowie podlegają odrębnemu opodatkowaniu. Niemniej w niektórych przypadkach, na ich wniosek możliwe jest rozliczenie wspólne, co może (...)

 • Odliczenie VAT od zakupu lokalu mieszkalnego

  (...) Wnioskodawca prowadzi jako radca prawny, jest czynnym podatnikiem VAT. Zamierza nabyć udział wynoszący 40/100 w prawie własności wraz z prawami związanym z tym udziałem, na rynku pierwotnym (...)

 • Jak długo potrwa konsolidacja na EUR/USD?

  (...) po odbiciu od linii trendu wzrostowego dotarł do pierwszej strefy oporu w okolicach 1.66, której przebicie będzie uzależnione od dzisiejszego odczytu sprzedaży detalicznej. Ze względu na dobrą (...)

 • Oczekiwane spadki na europejskich rynkach akcji po wystąpieniu Obamy

  (...) finansów przełknął już możliwe konsekwencje wojny ekonomicznej Zachodu z Rosją i choć wszystkie zachodnie projekcje skazywały Rosję na przegraną, to silne zwyżki nie ominęły (...)

 • Jak podwyższyć emeryturę o 1000 złotych?

  (...) 486 zł, jednak pod warunkiem, że zaczniemy odkładać już 30 lat przez emeryturą. Im później podejmiemy decyzję, tym trudniej będzie zgromadzić odpowiednio dużo . Coraz więcej osób zdaje (...)

 • Kurs EUR/USD w coraz węższym przedziale wahań

  (...) zgodnie z naszymi szacunkami krótkoterminowego kursu równowagi, osunął się pod 4,20. Po raz kolejny na tle niskiej zmienności wyróżnia się aprecjacja waluty z antypodów. Wczoraj silnie (...)

 • Praca na czarno w UE to norma

  (...) zostaną uwzględnione w kwietniowym wniosku Komisji dotyczącym uruchomienia europejskiej platformy służącej zapobieganiu pracy nierejestrowanej i zniechęcaniu do podejmowania tego typu pracy (...)

 • Jak odkładamy na IKE?

  (...) na koniec ubiegłego roku indywidualnych kont emerytalnych, 52,7 proc. należało do kobiet, a 47,3 proc. do mężczyzn. Nie można chyba jednak wysnuć na tej podstawie wniosku, że panie są (...)

 • Indeksy na Wall Street tracą, przy lepszych odczytach makroekonomicznych

  (...) raport dotyczący zamówień w przemyśle. Zamówienia na dobra trwałego użytku wzrosły o 2,2 proc, przy konsensusie wynoszącym 1 proc. Zamówienia bez środków transportu wzrosły o 0,2 proc (...)

 • Komputery Asus All-in-One ET1620, EeeBox EB1036, EB1037 i desktopy BT1AD, BT1AE

  (...) bezpieczeństwo Wszystkie nowe modele z serii wyposażono w komponenty i oprogramowanie mające zapewniać bezpieczeństwo danych oraz ułatwiać zarządzanie. Pakiet ASUS Business Manager (...)

 • Co 60 najem mieszkania kończy się eksmisją

  (...) wpłynęło 8,6 tys. wniosków o eksmisję - o 513 mniej niż rok wcześniej. Wbrew pozorom eksmisja nie jest więc rozwiązaniem częstym. W 2012 r. było bowiem w Polsce w 2012 r. około 550 tys (...)

 • 24 Najlepsze Miejsca Pracy w Polsce

  (...) ogłosił Listę Najlepszych Miejsc Pracy w Polsce po raz szósty, ale na świecie badanie ma już ponad dwudziestoletnią historię. Nagrody były przyznawane w 3 kategoriach, zależnych od (...)

 • DTP S.A. przechodzi na GPW

  (...) koncentruje się w głównej mierze na zakupie wierzytelności z sektorów bankowego, telekomunikacyjnego i użyteczności publicznej. Spółki z Grupy Emitenta: organizują zlecenia obsługi (...)

 • Jeep Cherokee 2014 w Polsce

  (...) i wycyzelowane linie nadwozia. „Sylwetka" Cherokee 2014 nabrała swoistej masywności. Kluczowym elementem stylizacji przodu Cherokee MY 2014 jest spadzista pokrywa komory silnika w stylu (...)

 • Jak zaplanować udany urlop?

  (...) wszystkim wybór dopasowanej do naszych potrzeb oferty. Tutaj zawsze mogą pomóc nam doświadczeni doradcy, którzy wśród wielu dostępnych opcji szybko znajdą tę, która odpowiada naszej wizji (...)

 • Najwyższe, najwęższe, najstarsze nieruchomości w Polsce

  (...) Wrocławiu Apartament zlokalizowany na jednym z ostatnich pięter mierzącego 212 m wieżowca Sky Tower – najwyższego budynku we Wrocławiu i w Polsce - to wydatek rzędu 2 milionów złotych (...)

 • Tartak Dendron - Działalność firmy obejmuje produkcję wyrobów tartacznych: tarcicy, więźby dachowej oraz handel trakami, akcesoriami i piłami Wood-Mizer. W ofercie również urządzenia do pakowania taśmowego. Suchedniów.

  Czytaj więcej: Drewno


strony : [ 1 ] . 2
 
27
marzec 2014

marzec 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1826
CHF 3,4309
USD 3,0401
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.