eGospodarka.pl

 • Provident Polska ukarany przez UOKiK

  (...) Provident Polska. W pierwszej zakwestionowała niewywiązywanie się z obowiązków informacyjnych, nakładając karę ponad 12 mln zł. W drugiej – wątpliwości wzbudziły reklamy – sankcja za (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Formularz ZAP-3, poznaj opinie o LG LAD-9600R czy przeglądaj oferty pracy z miasta Pionki.


 • Kia Carens: auto rodzinne we flocie?

  (...) - tak zareagował pewien Francuz przechodzący z dzieckiem obok fotografowanego przez nas nowego Carensa. FlotaAutoBiznes uczestniczyła w europejskiej premierze tego modelu i pierwsze jazdy (...)

 • Rząd o polskiej energetyce

  (...) Jak podaje rządowy dokument, w 2012 roku z węgla kamiennego wytworzono w Polsce 49,9 proc. energii, zaś z węgla brunatnego 33,3 proc. Udział wzrósł z 8,0 proc. w 2011 roku do 10,4 proc. w (...)

 • Oszczędzanie pieniędzy: nie będzie łatwo

  (...) roku sporo banków oferowało na ponad 5 proc. w skali roku. Dziś uzyskanie takiego depozytu jest niemożliwe – mówi Mikołaj Fidziński, analityk porównywarki finansowej Comperia.pl. – W (...)

 • Cyberataki 2013: afera PRISM i zombie

  (...) 2013 w świecie cyberbezpieczeństwa zaczął się atakami Anonymous. Grupa podmieniła stronę FBI.gov i NSA, podejmując 294 adresy e-mail pracowników FBI wraz z ich hasłami. Niedługo później (...)

 • Terminy wystawiania faktur VAT w 2014 r.

  (...) kwestie – wystawienie i powstanie obowiązku podatkowego – od nowego roku przestaną od siebie zależeć. Jeszcze do końca grudnia 2013 r. wystawienie faktury powoduje powstanie obowiązku (...)

 • Wydanie interpretacji podatkowej przed Trybunałem Konstytucyjnym

  (...) że mają na wydanie interpretacji trzy miesiące, liczone od dnia wpłynięcia wniosku od przedsiębiorcy. Jeśli w tym terminie dokument nie zostanie wydany, następuje tzw. “milcząca (...)

 • Likwidacja stanów magazynowych w koszty uzyskania przychodu

  (...) Spółka zajmuje się produkcją urządzeń fiskalnych, części i podzespołów do nich, wag elektronicznych i drukarek etykietujących. Prowadzi także sprzedaż powyższych urządzeń, świadczy (...)

 • Giełdy światowe: 2013 rokiem dwóch prędkości

  (...) niepokojem obserwowali słabnące gospodarki i oznaki recesji w strefie euro. Obawy budziła kondycja , a najbardziej straszył spadek tempa wzrostu PKB w Chinach. W czerwcu rynki zostały zaskoczone (...)

 • Formy inwestowania firmowych nadwyżek

  (...) nadwyżek można zaliczyć finansowanie bieżącego rozwoju przedsiębiorstwa, wcześniejszą spłatę posiadanych zobowiązań, wypłatę oraz inwestycje. Obecnie instytucje finansowe są w stanie (...)

 • Eurodolar – dziś ruch w dół

  (...) Lokalne dno wypadło na razie na poziomie 1.3775 USD. Obecnie eurodolar jest notowany blisko dziennych minimów. Dziś w kalendarzu: Polska, Japonia, Niemcy, Szwajcaria, Włochy - dzień wolny (...)

 • Gospodarka wodno-ściekowa: trzy nowe inwestycje

  (...) Hahn powiedział: Te trzy projekty to dobry przykład tego, jak fundusze strukturalne poprawiają codzienne życie obywateli i jednocześnie sprawiają, że Polska wypełnia związane z (...)

 • Przetargi - raport XI 2013

  (...) Biuletynie Zamówień Publicznych. Wynika z nich, że w listopadzie 2013 roku pojawiły się 17 tys. 522 ogłoszenia o wszczęciu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. To o 2,83 procent (...)

 • Osłabienie jena na światowym rynku walutowym

  (...) jednak tylko jeden czynnik, a raczej cały splot wypadków, które mają doprowadzić do kluczowej dla japońskiej gospodarki kwestii, czyli wywołania inflacji. Wszystko rozpoczęło się od zmian (...)

 • Badania kierowcy: decyduje rodzaj pojazdu

  (...) pozory to jedno, a rzeczywistość zupełnie co innego. Nawet jeśli pracownik przejeżdża autem służbowym kilkadziesiąt i więcej tysięcy kilometrów rocznie lub używa do swoich obowiązków (...)

 • Rynek nieruchomości: prognozy na 2014

  (...) wzrosty cen mieszkań w ujęciu rocznym. Grudniowe notowanie Indeksu Cen Transakcyjnych to 813,77 pkt, prawie o 11 proc. więcej niż rok wcześniej. Ale w ciągu kilku miesięcy zjawisko to powinno (...)

 • Auto służbowe na urlopie

  (...) pojazdu przez pracownika w celach prywatnych, w tym korzystania w czasie urlopu, powinno się rozpatrywać już na etapie przydzielania aut służbowych. – W teorii każda firma może pozwolić (...)

 • Przedsylwestrowe rozluźnienie na rynkach finansowych

  (...) rynkach nie musi być nudny, co pokazał piątek, kiedy notowania EUR/USD wzrosły w ciągu kilku godzin o ponad 200 pipsów, niwelując w drugiej części dnia 80% tego ruchu. Są przynajmniej dwa (...)

 • Ranking kredytów i pożyczek gotówkowych XII 2013

  (...) której poprosiliśmy o wycenę kredytu gotówkowego w wysokości 15 tysięcy złotych z okresem spłaty wynoszącym 36 miesięcy. Przyjęliśmy, że takiego zastrzyku gotówki poszukuje trzyosobowa (...)

 • Etyka w pracy: wartości ważne dla pracowników

  (...) pokazuje, że są dla nas bardzo istotne. Większość ankietowanych pracowników przyznała, że nie tylko wie, jakie wartości liczą się w firmie, ale także kieruje się tymi wartościami w (...)

 • Stabilność finansowa XII 2013

  (...) i najważniejszy segment systemu finansowego, nie zmieniła się istotnie w analizowanym okresie, tj. od marca 2013 r. i pozostaje dobra i stabilna. Wyniki finansowe banków wciąż pozostają (...)

 • Polacy a Sylwester w social media

  (...) i mody, ciężko będzie przekonać Polaków, żeby te nawyki kulturowe zmienili. Ta presja społeczna (ze strony rodziny i najbliższych) może być tak duża, że młodym ludziom wręcz nie wypada (...)

 • Serwisy internetowe a przetwarzanie danych osobowych

  (...) pytanie które musimy sobie zadać posiadając stronę internetową brzmi: Czy strona jest prowadzona w celach zawodowych lub zarobkowych? Trudno w to uwierzyć ale jest znaczna ilość osób, które (...)

 • Spółka GORENJE na GPW

  (...) 1950 roku, kiedy to zostało zawiązane przedsiębiorstwo państwowe w miejscowości Gorenje. W 1961 roku Spółka zaczęła produkować lodówki i zmywarki. Od 1997 roku Emitent jest notowany na (...)

 • Andrzej Słoma - Usługi plisowania i kreszowania tkanin i dzianin.

  Czytaj więcej: Włókiennictwo


strony : [ 1 ]
 
31
grudzień 2013

grudzień 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1472
CHF 3,3816
USD 3,0120
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.