eGospodarka.pl

 • WIG20 zyskuje 0,2 procent

  (...) ostatnia przed świętami sesja na warszawskim parkiecie. Indeksy największych spółek zyskiwały na otwarciu po 0,8-0,9 proc. Wskaźniki małych i średnich spółek zaczęły z mniejszym impetem, (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument CI KRS-EKDS, poznaj opinie o Garnier Intensywna Pielęgnacja Bardzo Suchej Skóry - krem do suchych stref czy przeglądaj oferty pracy z miasta Namysłów.


 • Bezrobocie w Polsce XI 2013

  (...) końcu listopada 2013 r. wyniosła 2116,0 tys. osób (w tym 1093,6 tys. kobiet) i była wyższa niż o 40,9 tys. osób. W ujęciu rocznym wzrosła o 57,9 tys. osób, tj. o 2,8% (w analogicznym (...)

 • Prezenty świąteczne raczej bez podatku od darowizny

  (...) zakup . Dla osób, które mają problem z wyborem upominków pomocne mogą być wyniki ankiety, przeprowadzonej w dniach 16-18 grudnia przez portal Interia.pl i Tax Care. Wzięło w niej udział (...)

 • Transport środków trwałych a wartość początkowa

  (...) 3 maszyny produkcyjne, które zostały uznane za jego . Maszyny te zostały nabyte w Niemczech, zaś ich do Polski dokonał zewnętrzny przewoźnik wynajęty przez ich nowego nabywcę. Czy koszty (...)

 • Ulga rehabilitacyjna a dojazd na badania lekarskie

  (...) Wnioskodawca (osoba niepełnosprawna) posiada orzeczenie o całkowitej niezdolności do pracy oraz niezdolności do samodzielnej egzystencji z uwagi na choroby nóg. Obok schorzeń narządu ruchu (...)

 • Boże Narodzenie: pora oszczędzać

  (...) sam Zastanów się, czy są rzeczy, które możesz zrobić sam zamiast je kupować. Przygotowywanie ozdób świątecznych czy wspólne malowanie bombek może okazać się świetną zabawą w gronie (...)

 • Prezenty świąteczne: najlepsza gotówka i książki

  (...) ograniczyć swój z powodu złej sytuacji ekonomicznej, rośnie wraz z wiekiem. Przyznało to aż 74 proc. badanych w grupie powyżej 55 lat, podczas gdy wśród ludzi pomiędzy 18 a 34 rokiem (...)

 • Router ASUS RT-N14UHP

  (...) o 300% Łatwy w użyciu router RT-N14UHP z unikatowym designem eliminuje tzw. "martwe punkty" w sieci bezprzewodowej do minimum. Urządzenie posiada zintegrowany wzmacniacz sygnału oraz trzy mocne (...)

 • Przewłaszczenie na zabezpieczenie w prawie polskim

  (...) przepisach prawa tej instytucji są postanowienia ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r Prawo Bankowe, (Dz.U. 1997 Nr 140 poz. 939), która dopuszcza taką formę zabezpieczenia wierzytelności banku (...)

 • Koniunktura przemysłowa XII 2013

  (...) oceniany jest w grudniu bardziej pesymistycznie niż w , ale mniej negatywnie niż w analogicznym miesiącu ubiegłego roku. Oceny bieżące i prognozy portfelala zamówień, produkcji (...)

 • SsangYong Rexton D20DTR 4WD AT - zaskakująco dobre auto

  (...) to tak naprawdę przestylizowana II generacja auta produkowanego od 2006 roku na bazie Mercedesa klasy M. Na szczęście, M-classe był tylko „dawcą organów”. Zewnętrznie, SsangYong w ogóle (...)

 • Dobre nastroje inwestorów na Wall Street

  (...) tydzień, gdzie ze względu na zbliżający się koniec roku i mniejszą płynność na rynku spowodowaną nieobecnością wielu inwestorów, może towarzyszyć nam lekka nerwowość. Piątkowy rajd (...)

 • Najlepsze kredyty hipoteczne XII 2013

  (...) br. sprzedaż kredytów z LTV powyżej 80 proc. wzrosła o 6 p.p. Grudzień jest „ostatnim dzwonkiem” dla kredytobiorców, którzy chcieliby nabyć mieszkanie na . Warto się spieszyć, bo (...)

 • Niska zmienność na światowych rynkach finansowych

  (...) zmian wartości kursu EUR/USD w historii. Dotychczas, w 2013 roku , jego maksimum i minimum dzieli zaledwie 11 centów. Sytuacja zapewne nie ulegnie już zmianie. Wszak okres (...)

 • Weidenhammer i VPK inwestują w ŁSSE

  (...) w Podstrefie Kutno ŁSSE wybuduje zakład produkujący opakowania - tuby z tektury wielowarstwowej do pakowania przekąsek i innych produktów żywnościowych. Spółka poniesie nakłady inwestycyjne (...)

 • UOKiK skontrolował SKOK-i

  (...) gromadzeniem środków pieniężnych, udzielaniem pożyczek i kredytów oraz pośrednictwem ubezpieczeniowym. W przeciwieństwie do większości instytucji finansowych, SKOK-i nie funkcjonują jednak (...)

 • Mieszkanie dla Młodych: 10 pytań i odpowiedzi

  (...) 10 pytań o MdM, które najczęściej zadają zainteresowani: Czym jest program MdM? Jak wygląda w ramach MdM? Czym różni się od dopłat w Rodzinie na Swoim? Kto może skorzystać z programu (...)

 • Spokojny tydzień na rynkach finansowych

  (...) m.in. protokół z posiedzenia BOJ, miesięczny raport BOJ, produkcję przemysłową, inflację i stopę bezrobocia. Ze Stanów Zjednoczonych w Wigilię poznamy dane o zamówieniach na dobra (...)

 • UE-11: rozwój gospodarczy w górę

  (...) w krajach UE-11 był bliski zeru; inwestycje spadały a konsumpcja była bardzo słaba,” mówi Theo Thomas, Główny Ekonomista Banku Światowego dla regionu Europy i Azji Środkowej oraz szef (...)

 • Udział raty kredytu w dochodzie rekordowo niski

  (...) powierzchnia jaką można było kupić za dwie przeciętne pensje netto wzrosła aż o 36% (z 0,79 mkw. do 1,07 mkw.). Z informacji opublikowanej przez GUS wynika, że pensje Polaków rosną (...)

 • Koniunktura konsumencka XII 2013

  (...) dokonywania ważnych zakupów (spadek o 2,9 p. proc.) oraz oceny odnoszące się do obecnej sytuacji ekonomicznej kraju (spadek o 1,2 p. proc.). Natomiast poprawiła się ocena przeszłej sytuacji (...)

 • Rynek akcji, walut i surowców 16-20.12.13

  (...) stycznia oczekuję na odbicie pod opór w rejonie 2480pkt. W dalszej perspektywie spodziewam się kolejnej fali spadków. Dopiero potem może dojść do powrotu na szczyt z 2013 roku… EUR/USD – (...)

 • Smartfon myPhone S-line

  (...) z firmą MediaTek, producentem wydajnych chipsetów m. in. do urządzeń mobilnych i technologicznym liderem rynku. Działa w oparciu o układ MTK 6589 z czterordzeniowym procesorem ARM Cortex-A7 1,2 (...)

 • W Święta warto pamiętać o assistance

  (...) że dla mężczyzn w święta zaczyna się wolne, a dla kobiet harówka byłoby przesadą, jednak dane TNS Polska pokazują, że najważniejsze prace w większości gospodarstw domowych wykonują (...)

 • W Święta Bożego Narodzenia po pierwsze: rozsądek

  (...) z bliskimi, ale również wzmożonych wydatków. , przygotowanie posiłków, spotkania z najbliższymi będą przeciętną polską rodzinę kosztowały 1 126 zł – wynika z badania (...)

 • Elektronix, Warszawa - Centrale: wizyjne, monitoring, kontrola dostępu, rejestracja czasu pracy, telefoniczne, nagrywanie rozmów telefonicznych, rejestrator, VoIP.

  Czytaj więcej: Sprzęt


strony : [ 1 ] . 2
 
23
grudzień 2013

grudzień 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1638
CHF 3,3962
USD 3,0443
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.