eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Kursy walut 17-21.09.12

  (...) ważnych poziomów zniesienia Fibo, został obroniony. Zrealizowała się formacja podwójnego szczytu, a kurs w ramach korekty poruszał się w krótkoterminowym kanale spadkowym. Korekcyjne spadki (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Umowa o pracę na okres próbny, poznaj opinie o Amal II Łóżeczko "Oskar" czy przeglądaj oferty pracy z miasta Jasło.


 • Rynek walutowy 17-21.09.12

  (...) kursu przeszły dane o bilansie handlowym i saldzie rachunki bieżącego dla Strefy Euro. Dopiero bardzo słaby odczyt indeksu NY Empire State zwiększył aktywność rynkową. Wynik na poziomie (...)

 • Nerwowość na rynku eurodolara

  (...) uwaga inwestorów skupiła się na plotkach i spekulacjach związanych z hiszpańskim bailoutem. Poranne doniesienia mówiły o dość zaawansowanych rozmowach między władzami hiszpańskimi a (...)

 • Orange Open w nowej odsłonie

  (...) więcej możliwości łączenia w pakiet usług stacjonarnych i mobilnych i pozwala obniżyć comiesięczne rachunki za usługi Orange Polska nawet o 30 zł. Przykładowo, klient korzystający z (...)

 • Zwolnienie - kiedy należy się odprawa?

  (...) pracownika, co oznacza, iż to nie pracownik rezygnuje z dotychczasowej posady, ale firma rozwiązuje z nim stosunek pracy. Jeżeli zatem pracownik, widząc, że pracodawca rozwiązał już kilka (...)

 • Wzrost cen mieszkań nie odstrasza amerykańskich inwestorów

  (...) miesiąca kwartału tradycyjnie ściąga uwagę inwestorów z uwagi na wygasanie instrumentów pochodnych wystawianych w oparciu o indeksy i akcje. Zazwyczaj okazuje się, że emocje związane z (...)

 • Kompetencje interpersonalne cenione przez pracodawców

  (...) jak ocena na dyplomie, kierunek ukończonych studiów czy np. udział w wymianie międzynarodowej schodzą przy ocenie kandydatów na dalszy plan. Aktywni w cenie Badanie składało się z 2 (...)

 • Podatek VAT: ważne dowody usług niematerialnych

  (...) odliczenia podatku naliczonego (lub jego zwrotu) powstaje, gdy nabywane usługi są wykorzystywane do działalności podlegającej opodatkowaniu (vide: art. 86 ust. 1 ustawy o podatku od towarów i (...)

 • Dla kogo deklaracja na podatek od nieruchomości

  (...) o podatkach i opłatach lokalnych mówi, że osoby fizyczne są obowiązane złożyć właściwemu organowi podatkowemu informację o nieruchomościach i obiektach budowlanych, sporządzoną na (...)

 • Brak jednoznacznych perspektyw dla globalnej gospodarki

  (...) ucieczka od bardziej ryzykownych aktywów, jednak później obserwowaliśmy poprawę rynkowych nastrojów do czego przyczynił się silny wzrost indeksu Fed z Filadelfii, który wzrósł powyżej (...)

 • Kredyt dla firmy w podatku dochodowym

  (...) lub pożyczkę powinien zwrócić uwagę nie tylko na same warunki produktu (oprocentowanie, prowizja, zabezpieczenie, minimalny okres prowadzenia działalności, sposób obliczania , itp.), ale też (...)

 • Sprzedaż wynajmowanego lokalu: podatek dochodowy

  (...) Wnioskodawca w 2001 r. nabył kamienicę czynszową finansując ją w części z własnych środków, w części z . Kamienica ta nigdy nie została wprowadzona do prowadzonej przez niego ani nie (...)

 • Nowy zakład produkcyjny marki CREATON

  (...) kilkadziesiąt milionów sztuk dachówek połaciowych i systemowych. Uzupełnieniem infrastruktury technologicznej będzie specjalistyczny zakład eksploatacji gliny o wyjątkowych właściwościach, (...)

 • ESET: zagrożenia internetowe VIII 2012

  (...) najczęściej infekujących sierpnia, eksperci z firmy ESET poinformowali o dotarciu do rosyjskiego forum internetowego, za pośrednictwem którego cyberprzestępcy obsługują swój program (...)

 • Skoda Octavia II Combi 1.8 TSI DSG Elegance

  (...) się samochodem w naszym kraju. Nie jest niczym nadzwyczajnym, że rzucanie się w oczy jest jej obce... Odmiana Combi, która została naszą dzisiejszą bohaterką, to kwintesencja czeskiego (...)

 • Mieszane dane makroekonomiczne, mieszane reakcje

  (...) też nie Opublikowane w tym tygodniu dane o aktywności ekonomicznej pokazały trochę niejednoznaczny obraz. W dużym skrócie wygląda to następująco: USA - po bardzo słabym odczycie NY Fed w (...)

 • Budżet na zakup mieszkania IX 2012

  (...) deklarowanych przez osoby przystępujące do zakupu mieszkania. Jest to maksymalna kwota, jaką są skłonne przeznaczyć na ten cel. Pytanie o tę kwotę zadajemy przed konsultacją z doradcą ds (...)

 • Rodzina na swoim: rząd wyda 7-8 mld zł

  (...) sierpnia 2012 r. Polacy zaciągnęli 162 tys. kredytów preferencyjnych na łączną kwotę 29,6 mld zł. Szczyt popularności programu przypadł na 2011 r., kiedy to liczba kredytów przekroczyła (...)

 • Gaz łupkowy może przynieść budżetowi miliardy?

  (...) potencjał produkcji gazu łupkowego w Polsce w latach 2012-2025. Analiza scenariuszowa” autorzy odwołują się do sukcesu projektu pozyskiwania w Stanach Zjednoczonych. W 2015 roku gaz z tego (...)

 • Sytuacja gospodarcza Hiszpanii (znów) w centrum uwagi

  (...) do niebezpiecznych rozmiarów, w czym pomogły wstępne odczyty PMI wskazujące, że europejska gospodarka wciąż znajduje się w recesji. Szybko jednak okazało się, że spadek cen został (...)

 • Zniżki na europejskich rynkach akcji

  (...) spadkiem o 1,2 proc., przy obrotach wynoszących 553,5 mln zł. Dla porównania, francuski indeks CAC40 zanotował spadek o 0,6 proc, a indeks DJ Euro Stoxx 50 zniżkował również o 0,6 proc. Nasza (...)

 • Inflacja bazowa w dół

  (...) na temat bazowej w sierpniu 2012. Według tych danych, inflacja po wyłączeniu cen podlegających kontroli państwa wyniosła 3,4 proc., wobec 3,5 proc. w lipcu i 3,8 proc. czerwcu, inflacja po (...)

 • Kurs EUR/USD w krótkoterminowym kanale spadkowym

  (...) co pisaliśmy we wczorajszym Raporcie Porannym, impet spadków wyhamował, co uzasadniał fakt, że kurs dotarł do dolnej bandy kanału i w okolice poziomu 38,2 proc. zniesienia Fibonacciego (...)

 • Certyfikaty energetyczne nie cieszą się popularnością

  (...) aż 78,3% potencjalnych nabywców mieszkań jest zainteresowana tym jak wysokie były dotychczas koszty utrzymania wybieranej nieruchomości. Z drugiej strony te same badania pokazują, że tylko (...)

 • Bankowość online i obrót bezgotówkowy II kw. 2012

  (...) roku liczba klientów indywidualnych posiadających dostęp do bankowości internetowej wyniosła ponad 19,2 miliona osób. To o blisko 2,5 miliona użytkowników więcej niż 12 miesięcy wcześniej (...)

 • Wod-eko - Producent systemów napowietrzania ścieków, opartych na bazie dyfuzorów membranowych z przeponą EPDM. Sosnowiec.

  Czytaj więcej: Wyposażenie


strony : [ 1 ] . 2
 
21
wrzesień 2012

wrzesień 2012
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1340
CHF 3,4126
USD 3,1712
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.