eGospodarka.pl

 • Lato 2012 - upały, burze i duże zniszczenia

  (...) godzinach przedpołudniowych przeszedł nad południowo-zachodnia Polską, pomimo bardzo groźnego wyglądu chmur i wiejącego porywistego wiatru nie wyrządził na szczęście poważnych szkód (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS D1, poznaj opinie o Arti Wózek Alice Buggy czy przeglądaj oferty pracy z miasta Piastów.


 • Wypadek Macieja Zientarskiego

  (...) przechodził przez ulicę, trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Ziętarskiemu nic się nie stało. Pierwsza wersja wskazywała na winę dziennikarza – miał on (...)

 • Sprawa Amber Gold: sąd i prokuratura się kontrolują

  (...) Amber Gold, Prokuratura Apelacyjna w Gdańsku bada na polecenie Prokuratora Generalnego akta , w których zapadły wyroki skazujące wobec Marcina P. - prezesa Amber Gold. Ze szczególną uwagą ma (...)

 • Zniżki na GPW

  (...) doskonale widoczne we wtorek. Niespodziewany zgrzyt w jego funkcjonowaniu miał miejsce za oceanem. Spadki tamtejszych indeksów pod koniec dnia w połączeniu z załamaniem japońskiego eksportu (...)

 • Osłabienie nastrojów na rynkach finansowych

  (...) przez sprawy związane z Grecją i można spodziewać się ich intensyfikacji przed piątkiem, kiedy to odbędzie się kluczowe spotkanie Merkel-Samaras. W dzisiejszym wywiadzie dla Bilda Antonis (...)

 • Apartamenty Nadwiślańska 11 w Krakowie

  (...) Nadwiślańska 11 Apartamenty – powstaje ma terenie dawnej fabryki krakowskich zakładów odzieżowych Vistula, w centrum Podgórza. Dwusegmentowy budynek będzie zlokalizowany tuż nad brzegiem (...)

 • Kiedy można dokonać potrącenia z wynagrodzenia?

  (...) w jakiej wysokości? Obliczanie potrąceń z pensji pracownika nieraz sprawia problemy. Czy dokonuje się ich z kwoty brutto czy netto? Ile tak naprawdę można potrącić pracownikowi z pensji (...)

 • Balance transfer w BZ WBK

  (...) na przeniesieniu przez użytkownika zadłużenia karty kredytowej z jednego banku do innego. Bank Zachodni WBK spłaci zadłużenie klienta zaciągnięte w poprzednim banku nie pobierając za to (...)

 • Utracone wadium przetargowe a koszty firmy

  (...) art. 704 , w warunkach przetargu organizator może zastrzec, że przystępujący do przetargu powinien, pod rygorem niedopuszczenia do przetargu, wpłacić organizatorowi określoną sumę albo (...)

 • Usługi nieopodatkowane a odliczenie i zwrot VAT

  (...) rzecz podatników (przedsiębiorców) miejsce ich opodatkowania określa się zgodnie z miejscem, w którym to usługobiorca posiada siedzibę działalności gospodarczej (lub też stałe miejsce (...)

 • Umowa o dzieło z nierezydentem a podatek dochodowy

  (...) Zawarliśmy umowę o dzieło z obywatelem Wielkiej Brytanii, który ma tam miejsce zamieszkania i nie posiada w Polsce rezydencji podatkowej. Czy powinniśmy odprowadzać w tym przypadku podatek w (...)

 • W Niemczech spadły ceny mieszkań

  (...) notowań na rynkach finansowych był jednym z ciekawszych w ostatnich tygodniach, to nic na razie nie wskazuje, by miały się one wyrwać z marazmu, jaki opanował je w sierpniu. Wczoraj uwagę (...)

 • Wątek grecki wraca na rynki finansowe

  (...) działania stymulacyjne ze strony banków centralnych, a wczorajszy odwrót od dolara pokazuje, że część inwestorów wierzy w możliwość wprowadzenia QE3 już na wrześniowym posiedzeniu (...)

 • Sektor MSP utrzyma zatrudnienie i podwyższy płace

  (...) w firmach prowadzących działalność profesjonalną, naukową i techniczną najwięcej, bo prawie jedna czwarta planuje zwiększenie zatrudnienia, natomiast w handlu hurtowym i detalicznym netto (...)

 • Eurodolar może jeszcze wzrosnąć

  (...) EUR/USD przełamał ważne strefy oporu 1,2370 oraz 1,2440 i wzrósł do 1,2490 w pełni realizując zasięg wzrostów, który wyznaczał poziom 68,2 proc. zniesienia Fibonacciego spadków (...)

 • Likwidacja środka trwałego w koszty firmy?

  (...) W 1995 r. spółka zawarła lokalu produkcyjno-biurowego do dnia 31 maja 2010 r. Zgodnie z umową była ona zobowiązana do niedomagania się zwrotu poniesionych nakładów na prace adaptacyjne z (...)

 • Karta graficzna SAPPHIRE HD 7950 Vapor-X OC

  (...) 7950 3 GB Vapor-X OC to 850/1250 MHz. Po przełączeniu na BIOS alternatywny częstotliwość rdzenia osiąga nawet 950 MHz poprzez funkcję PowerTune, która dodatkowo zwiększa możliwości karty i (...)

 • Bezpieczeństwo IT bolączką firm

  (...) na temat zagadnień związanych z bezpieczeństwem IT wyraziło 3 300 przedstawicieli firm z 22 państw na całym świecie. Wszyscy respondenci biorą aktywny udział w procesie podejmowania (...)

 • Częściowa realizacja zysków na amerykańskim rynku akcji

  (...) wzrostem o niecałe 0,8 proc., przy niewielkich obrotach wynoszących 496 mln zł. Niemiecki DAX również urósł o 0,8 proc., indeks DJ Euro Stoxx 50 aż o 1 proc. Liderami wzrostów była Rosja i (...)

 • Najczęściej cytowane media VII 2012

  (...) obsadzane według klucza partyjnego – zjawiska te zdominowały lipcowe media, spychając w cień , wybory władz PZPN oraz rozważania, czy EURO 2012 było sukcesem czy porażką. W pierwszej (...)

 • Spory ruch na rynkach światowych

  (...) ruchy przejdą test wiarygodności, gdyż tak naprawdę kalendarzowo tydzień dopiero się zaczyna. Dziś odbędą się pierwsze spotkania z premierem Grecji, zaś Fed opublikuje minutes z ostatniego (...)

 • Polscy przedsiębiorcy a aktywność fizyczna

  (...) lekcji WF-u, a dwie trzecie społeczeństwa (…) uprawia sport – tak minister Joanna Mucha wyobraża sobie kondycję sportową Polaków w 2020 roku. Z badania przeprowadzonego przez Tax Care i (...)

 • Seniorzy w Internecie a działania marketingowe

  (...) należy trafiać przez telewizję – najlepiej przed „M jak Miłość” lub radio (niekoniecznie to na „M”), albo zadzwonić do nich z informacją o niepowtarzalnej ofercie (telemarketing) (...)

 • Na Wall Street rekord i kontra niedźwiedzi

  (...) mieliśmy do czynienia z diametralną zmianą nastrojów w ciągu dnia. W pierwszej części indeksy szły w górę, by ostatecznie stracić na wartości. Winą za tę woltę obarcza się słabszą (...)

 • ING Bank Śląski wprowadza karty zbliżeniowe dla firm

  (...) popularnością na rynku, rośnie również liczba punktów akceptujących takie płatności. ING Bank Śląski, jako jeden z pierwszych banków zaoferował w 2009 karty zbliżeniowe klientom (...)

 • Babybet - Produkcja pościeli dziecięcej.

  Czytaj więcej: Dziecięca


strony : [ 1 ] . 2
 
22
sierpień 2012

sierpień 2012
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,0729
CHF 3,3908
USD 3,2639
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.

 
Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.