eGospodarka.pl

 • Stabilizacja kursu złotego

  (...) informowaliśmy w raporcie porannym. Z późniejszych wydarzeń warto odnotować utrzymanie dynamiki PKB w III kw. w strefie euro poziomie 0,2 proc. kw./kw., w relacji rocznej odnotowaliśmy zaś (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Duplikat faktury VAT - ważny do 2010 r., poznaj opinie o Tescoma 24 częściowy kpl sztućców UNO, żółty czy przeglądaj oferty pracy z miasta Legnica.


 • Negatywna ocena dla polskiego sektora bankowego

  (...) poruszał się minimalnie poniżej poziomu zamknięcia z poniedziałku, a na zagranicznych rynkach najsilniej spadał indeks ateńskiej giełdy, po tym jak inwestorzy dowiedzieli się, że PKB Grecji (...)

 • Indeksy giełdowe znowu poszły w dół

  (...) asekuracyjnie. Na otwarciu wartość indeksów różniła się minimalnie od tej z poniedziałkowego fixingu. Sytuacja szybko zaczęła się pogarszać. W Europie niepokój budziła rosnąca nadal (...)

 • Co mówi o nas stanowisko pracy?

  (...) swoje stanowisko pracy tak, jak sobie życzy. Zdjęcia z rodziną, plastelinowy słoń w prezencie od dziecka czy kosmetyki na biurku nikogo już nie dziwią. Zaczynamy traktować swoje miejsce w (...)

 • Wzrost rentowności długu krajów strefy euro niepokoi rynki

  (...) na poniedziałkowej sesji może się niestety utrzymywać, gdyż strefa euro znowu daje powody do niepokoju. Choć nowy premier Grecji, Papademos, że priorytetowym zadaniem jego gabinetu będzie (...)

 • Różne formy rejestracji czasu pracy

  (...) wprowadzić elektroniczna rejestrację czasu pracy. Systemem tym chcemy objąć tylko pracowników produkcyjno-magazynowych. Pracownicy administracyjni dalej podpisywać będą tylko listy które są (...)

 • Jaki typ e-biznesu można zgłosić do konkursu PARP?

  (...) danych, narzędzia wspomagające współpracę specjalistów i pracowników, targowiska internetowe, specjalistyczne usługi oferowane jako wykonawca. BAZY DANYCH Jeszcze 20 lat temu biznes oparty (...)

 • Rachunki papierów wartościowych X 2011

  (...) wzrost liczby rachunków zanotował Dom Maklerski PKO BP, w którym w październiku liczba prowadzonych kont zwiększyła się o 5.322. Drugi w kolejności był Dom Maklerski Pekao, którego liczba (...)

 • Rozwód a kredyt hipoteczny

  (...) krajów europejskich, liczba rozwodów w Polsce jest stosunkowo niska, to dane GUS pokazują, że w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat bardzo wzrosła. W 2000 roku zostało zakończonych z tego (...)

 • Interpretacje podatkowe: ważne wyroki sądowe

  (...) uzyskanie oficjalnej wypowiedzi fiskusa na temat stosowania przepisów prawa podatkowego w swojej sprawie jest interpretacja indywidualna. W tym celu należy złożyć wniosek do właściwego organu (...)

 • Zestaw złych danych odnawia presję na rynku akcji

  (...) odczyty wzrostu gospodarczego w Europie w III kwartale. W Niemczech spowolnił on z 3% w skali notowanych w II kwartale do 2,5%. Z kwartału na kwartał natomiast nastąpiło nieznaczne (...)

 • Środki trwałe: kiedy faktura w koszty podatkowe?

  (...) za 3.500,00. Czy spółka może jednorazowo zaliczyć fakturę do kosztów spółki i odpisać jednorazowo VAT? Odpowiedź: W mojej opinii nie ma przeszkód, aby ksero o tej wartości początkowej (...)

 • Ulga meldunkowa: ostateczne stanowisko fiskusa

  (...) interpretacji ogólnej z 7 października 2011 r., nr DD2/033/ 66/KOI/2011/DD-433. Powyższa interpretacja dotyczyła zastosowania zwolnienia od podatku przy sprzedaży poza działalnością (...)

 • Darowizna składników firmy opodatkowana VAT?

  (...) się na nieodpłatne przekazanie składników posiadanego przez siebie przedsiębiorstwa na rzecz osób trzecich, np. na rzecz dziecka, czy rodzeństwa. W związku z tym stają w obliczu problemu (...)

 • Dzień pod wpływem danych makroekonomicznych

  (...) politycznej w Grecji i we Włoszech rozpoczęła się od wzrostów. Jednakże szybko okazało się, że inwestorzy potrzebują kolejnej zachęty do kontynuacji zakupów. Wczorajsze dane o (...)

 • Kursy walut w bankach niekorzystne

  (...) ustawa antyspreadowa. Dzięki niej bez ponoszenia kosztów możemy spłacać raty kredytów walutowych bezpośrednio w walucie. Niestety wciąż niewielu klientów korzysta z tej możliwości. W (...)

 • Za dużo reklamy na Facebooku

  (...) Facebook, które są najbardziej dokuczliwe, polscy użytkownicy serwisu nie są jednomyślni. Najczęściej (21 proc. wskazań) użytkownicy wymieniają poczucie zagrożenia prywatności. Następne (...)

 • Kradzież tożsamości w Internecie

  (...) zespół indywidualnych cech, przez które dana rzecz lub osoba jest rozpoznawana. W świecie realnym niektóre indywidualne cechy – takie jak kolor włosów, oczu, wzrost, wiek oraz inne cechy (...)

 • Fundusz małych i średnich spółek ma potencjał

  (...) średnich spółek wypadają wyraźnie słabiej niż fundusze akcji uniwersalnych. Od początku roku średnio przyniosły 21,7 proc. straty, podczas gdy w przypadku funduszy, dla których wśród (...)

 • Eksmisja lokatora do pomieszczenia tymczasowego

  (...) od wielu lat stoi polski ustawodawca oraz organy stosujące prawo, jest z jednej strony zapewnienie wykonania normy zakazującej eksmisji bez wskazania lokalu lub pomieszczenia, do którego może ona (...)

 • Rynek długu znowu niepokoi

  (...) pomocy Grecji zgodą wszystkich sił politycznych. We Włoszech aukcja pięcioletniego długu włoskiego udała się, ale rentowność była najwyższa od utworzenia strefy euro (6,29 proc.). Na (...)

 • PKB strefy euro: dane z Niemiec zgodne z oczekiwaniami

  (...) dane (w trójkącie) Pomimo udanej aukcji włoskich obligacji wczoraj na rynkach akcji obserwowaliśmy pogorszenie nastrojów. Tym samym nie udało się pokonać górnego ograniczenia formacji (...)

 • Konto bankowe Avocado od BZ WBK

  (...) Do konta Avocado dodawana jest karta płatnicza VISA, pozwalająca na wypłaty bankomatowe, płatności zbliżeniowe oraz na bezpieczne transakcje w Internecie. Konto Avocado to: 0 zł za (...)

 • Najlepsze kredyty hipoteczne XI 2011

  (...) M (w październiku 4,76 proc., a w listopadzie 4,91 proc.), zmiana uśrednionej marży kredytów w PLN była niemal niezauważalna (różnica 0,01 proc. na korzyść bieżącego miesiąca). Nieco (...)

 • Kurs EUR/USD zaczyna dzień na poziomie 1,3570

  (...) również rentowności włoskich i hiszpańskich 10 – latek. Rentowność tych pierwszych cały dzień rosła i po południu zbliżyła się do poziomu 6,66 proc. Natomiast rentowność (...)

 • Bór - Boleścice - Rośliny ozdobne liściaste i iglaste. Wyszukiwarka roślin w ofercie. Galeria zdjęć.

  Czytaj więcej: Szkółkarstwo


strony : [ 1 ] . 2
 
15
listopad 2011

listopad 2011
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,4064
CHF 3,5531
USD 3,2526
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.